Mikä on vanhin seksiin liittyvä tapahtuma joka on yhä tuoreena mielessäsi?
Minulla on ensirakkauteni eräs juttu vuodelta 1969 ja sitten joitakin juttuja vuodelta 1972 ja 1976. Saatte arvata mitä muistan.
Kommentit (9)
Varmaan se on eka kerta joskus 6. luokalla kun ekoja kertoja suutelin tyttöä ja siinä kovetuin ihan valtavasti. Muistan, että jatkettiin vessassa seuraavalla välkällä pussailua minä tyttöä vasten nojaten ja otin pippelin ulos laueten sitten lavuaariin hänen katsellessa vierestä silmät suurina. Ihan keskenkasvuisia 12-vuotiaita oltiin ja tosi naiiveja, mutta mahdottoman kiinnostuneita kaikesta seksiin liittyvästä molemmat. Tästä on aikaa jo 25 vuotta.
Olimme tyttöystäväni kanssa n 5 vuotiaita. Nuolin hänen pimppiänsä. Muistan sen ihanan maun vieläkin. Äitini tuli yllättäen huoneeseen. Siitä taisi tulla ohjeistuksen lisäksi sitä koivuniemen herraa!
Kun naapurin täti auttoi minut, ujon 16v pojan eroon poikuudesta. Sen ihanan lämpimän kosteuden ja puristuksen sain toki kokea vielä monta kertaa, mutta se ensimmäinen sisääntyöntyminen ja syvälle purkautuminen ovat painuneet syvälle mieleeni.
M63
tuoreena muistoissa, varmaankin siksi että ajattelen että se mun oma jollainlailla seksuaalinen kokemus
Olin 12v ja serkkujen kanssa mummolassa kesää viettämässä. Uitiin järvessä joskus lähes koko päivä, ja sitten saunaan.
No, sauna oli vanhanaikainen vesipadoilla lämmitettevää vettä yms yms, jota ei meille kakaroille luotettu antaa, joten äidin sisko tuli suorittamaan pesuhommelit.
No, katselin ylälauteelta kun hän pesi serkut, ja jostain syystä mielenkiinto keskittyi pieniin rintoihin ja mustaan karvakolmioon. Hetken päästä totesin että minulla seisoo ihan kankena, ja tajusin että se johtuu juuri tuosta mustasta kolmiosta, enhän silloin tiennyt aiheesta mitään. Ihmettelin vain, että mikäs tässä. Enkä edes saanut erektiota laskemaan. Ja sitten kun oli mun vuoro, olin todella nolona. Täti vielä kysyi multa että mistäs moinen jäykistely, johon - rehellinen kun olin, kerroin että mustan kolmion katselu. Hymyillen hän siihen että jaha, vainiin ja jatkettiin pesuhommia.
Siis tähän ei tosiaankaan liittynyt muuta kuin herääminen häpykarvoituksen mystillisyyteen. Ja vaikka olinkin ollut äidin kanssa saunassa, eikä siinä sen kummallisempaa tai normaalista poikkeamista
Sain isoveljeni kiinni tumouttamasta nettipornolle.
Seksikerrat yhden ihmisen kanssa vuonna 2014, hän kuoli sitten 2015. Aloitettiin seksi hänen kanssaan 2013 ja muistan senkin ekan kerran, mutta ei ollut niin ikimuistoista kuin nuo 2014 hommailut joille masturboin vieläkin välillä.
Nuorena miehenä ihastuin hieman vanhempaan opiskelukaverityttöön. Mukava mutta hieman etäinen lady like. Yritin kömpelösti iskeäkin tanssilavatyyliin (olen ex-peräkamarinpoika), mutta eipä onnistunut. Kaverina kuitenkin pysyttiin.
Parin vuoden jälkeen työskenneltiin samassa organisaatiossa, ja kaveruus syveni. Vähitellen oikein kunnolla. Ensimmäinen seksikerta yllätti kun kumppani oli intohimoinen, minä varmaan ujo ja jännittynyt. Toinen kerta yllätti vielä enemmän: hän nousi yhtäkkiä seisomaan, avasi ja esitteli intiimiä anatomiaansa, toki ujostellen ja punastellen.
Liekö suurempikin totuus: pidättyväisistä, arvokkaista ja hillityistä naisista (opettajat, papit, ylihoitajat) löytyy yllättäen tuhmakin puoli? Eipä ole päässyt testaamaan.
17 vuotiaana kun pääsin 40 vuotiaan naisen luo. Ennemmin oli vain ollut nuoria tyttöjä ja kömpelöä seksiä. Tämä vanhempi nainen opetti minulle kaikki seksin salat ja voi kuinka mahtavaa oli. Hitaat nautinnolliset suihinotot kiireettömät naimiset eriasennoista. Hän oli äänekäskin naidessa ja sekös pönkitti nuorenmiehen itsetuntoa naidessa. Varsinkin takaapäin sai hänet suorastaan ulisemaan ja hokemaan, ihana kulli nai poika nai mua. Tätä jatkui 2 vuotta illalla pimeässä livahdin usein hänen luo naimaan ja aamuyöstä hipsin kotiin kaikkeni antaneena. Tästä on toki 30 vuotta aikaa mutta, lämmöllä muistan Kirsiä joka vei minut seksinsaloihin.
Kutemajärven seksifestivaalit voi herättää taas henkiin.