En omista pre-paid liittyymää
Enkä mitään toistakaan liittymää.Yhdellä ainoalla mennään jonka puhelinlaskun mieheni maksaa koska itse en osaa!
Kommentit (5)
Tulkoon viranomaiset paikan päälle toteamaan heidän tietoteknisten vempaimiensa kanssa toteamaan onko minulla toista liittymää tai jotain pre-paidia,vai eikö minulla ole en pysty teille muutoin todistamaan et minulla ei ole ei ole koskaan ollut eikä koskaan tule olemaan tämän yhden ja ainoan rinnalla!
Rauha, rauha. Nyt vaan hengitä sisään-ulos. Sulje vaikka silmät ja odota, kunnes tuntuu paremmalta.
Voitte tämän ainoan liittymäni puhelinsoitot sekä tekstiviestit tarkistaa onko täältä lähtenyt häirikkö soittoja tai häirikkö tekstiviestejä ylipäätänsä yhtään kenellekään!
Kauheaa ihan hirveää joutua syyttömä epäillyksi,ei minua saa epäillä,olen niin hyvä ja kunnollinen ihminen!
Minulla ei sellaista mielikuvitusta ole joka riittäisi keksimään mistä mahdollisesti soittelin kun tämä on ainoa liittymäni en ikinä oikein missään käy enkä ketään tapaa!Minulla ei ole tähän aikakauteen linkittyvää mielikuvitusta tietysti senkään vuoksi kun ei kiinnosta ottaa asioista edes tietoa.Ei kiinnosta digi-eikä liittymäasiat!