Kuinka usein masturboit
🤩
Kommentit (19)
Toisinaan 2-3 kertaa viikossa, välillä 2-3 kertaa päivässä. Riippuu siitä, mitä netistä silmiin sattuu.
Yleensä kerran päivässä. Jos panettaa niin kolme kertaa. Satisfyerilla saa tyydytyksen minuutissa. Sormin sitten jos haluaa leikkiä pidempään.
Vierailija kirjoitti:
Yleensä kerran päivässä. Jos panettaa niin kolme kertaa. Satisfyerilla saa tyydytyksen minuutissa. Sormin sitten jos haluaa leikkiä pidempään.
Onko sormin ja Satisfyerilla hankitulla orgasmilla eroa?
Joka ilta , joka aamu ja jos muutema päivä välissä ni 4 kertaa esim sateisena lauantaina, parhaat tulee 2-3 tuntia nettiä selaten , tulee sellanen sähköiskun veroinen hiipivä sykkeinen jäykistys joka tuntuu niskasta varpaisiin kun nikamat naksuu kohdilleen , se joka kokee saman tietää mistä puhun.
Verottaja on vienyt jo kaiken mutta orgasmiani se ei saa , mällit voi tulla hakemaan.
Työntekokin on nykyään niin huonosti korvattavaa touhua että parempi vetästä tumpukkaan etänä.
Ennen tein ylitöitä , nykyään nautin kotona ilmaisesta huvista , sohva , maailman seksikkäimmät esiintyjät ja oma loppuhuipennus.
Kaikki hyvä päättyy orgasmiin , muu on turhaa.
Aika harvoin nykyään tarvitsee, kun vaimolta saa aina kun haluaa. Välillä hänen pyynnöstään kun haluaa spermat rinnoilleen, naamalle tai suuhun ja sitten pidemmillä työmatkoilla tulee harrastettua.
Vaimo kun pyytää että ole "tuhma" mulla, niin silloin hän haluaa että masturboin niin että hän jää täysi ilman nautintoa. Hänen kädet vielä selän taakse kahlituksi, ettei pääse itseään tyydyttämään niin hän on tyytyväinen.....en tiedä ihan tarkasti miksi hän tätä välillä haluaa, mutta pari kertaa kuukaudessa tulee tällainenkin pyyntö.
Neljä kertaa päivässä.