Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pertin päiväkirja kaappihommoudesta

Vierailija
30.06.2025 |

Tarinani saa teidät heterot kauhistumaan ellette ehdi pyörtyä sitä ennen.

olen pari vuotta sitten jäänyt eläkkeelle ja päivät ovat aurinkoisia ja ihania. 



Herään yleensä vasta klo 12, vetäsen pari varvia kätöseen juustomakkara hanurissa. Sitten räplään kaikkia ihania pippelejä 2-3 tuntia, sitten kauppaan ostamaan makkaraa 18cm isoa jöötiä, niitä sitten hinkuttelen pitkin päivää ja aina tulee jos mitäkin mielitekoja ja syönkin surutta niin että vatsa on kivikova.ja suussa maistuu kakka Voitteko kuvitella 2,5 kg paksua slervaa JOKA PÄIVÄ!!! 



 

noin 3 vuotta sitten aloitin prideilyn ja lihoin 50 kg puolessa vuodessa (Alkupaino 80 kg, h o m o i l i n silloinkin)



eipä se heterompi minä kauaa kestänyt kun aloin h o m o s t e l l a. Nyt aloin himoita myös suklaakikulia ja muita friikkejä,  ja vassareita joita olin kartellut sitä ennen aina.

eilen tympääntyminen totaalisesti kun kalu on niin kankea ja haiseva, jätin makkarat syömättä ja  nuolematta. Tänään ajattelin mennä prideileen mutta se oli jo mennyt, lähdenkin tästä sitä etsimään ja tuomitsen itseni.591

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kuusi kahdeksan