Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tuliko teille mieleen, että se kauhea tsunamikatastrofi

Vierailija
09.03.2007 |

olisi ollut jokin merkki? Tai seuraus siitä, mitä kaikkea kauheutta Aasian turistikohteissa harjoitetaan, siis ihmiskauppaa, pedofiliaa ym. kuvottavuutta? Että jos se oli tavallaan seurausta semmoisesta, merkki että pitäisi elää paremmin. Uskotko?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
09.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset


Tsunami syntyy mannerlaattojen liikkumisesta, ei jumalan kostosta!

Vierailija
2/4 |
09.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Luonto näytti voimansa. Lennelkää vaan turhan takia kaukomaille lomille, ilmastonmuutos on seurausta siitä. Sitten köyhät maat yrittää saada teidän rahojanne ja hakkaavat rannoilta metsät pois, että pääsisitte hankkimaan itsellenne kalliisti hoidettavan ihosyövän ja sitten tulee maanjäristys ja tsunami ja tuho on valtaisia sisämaassakin, koska ei ole niitä metsiä suojaamassa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
09.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sen sijaan monet muut tapahtuneet ja varsinkin tulevat luonnonkatastrofit, maailmanlaajuisesti, ovat kyllä seurausta ihmisen ajattelemattomasta toiminnasta.

Vierailija
4/4 |
09.03.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

No en halua loukata, mutta kyllä sun aloitus on aika ufo.