Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Epäilyttävää todellakin!

Vierailija
03.02.2025 |

Yhdellä keskustelufoorumilla joku esittää kysymyksen eräästä tietyn paikkakunnan ulkoilualueesta. Siihen sitten tulee vastauksia, ja yhdellä vastaajalle sitten yksi kommentoija rupeaa haistattelemaan. Vastaaja jolle haistatteli on kuitenkin kirjoittanut ihan asiallista vastausta aloitukseen.

No, sitten tuossa ketjussa sitten juttu jo tyrehtyy ja on pari päivää jo kulunut viimeisimmäst kommentista, niin sitten tulee lehteen uutinen että siellä kyseisellä ulkoilualueella on vkl-yönä ilkivaltaa harjoitettu huussiin kohdistettuna.

No, mut siis.... Olisko haistattelijalle jotain yhteyttä tähän ilkivaltaan... Vkl:na oli sitten menyt haistattelemaan ulkoilualueen ylläpitäjälle, verovarojen käytölle ja niin edespäin. Että sellasta nerokasta haistattelua! Haistattelua! Haistattelua!

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kaksi kuusi