Tänään vietetään kiva päivä
Te saatte jäädä tänne palstalle kiusaamaan toisianne.
Kommentit (6)
Vierailija kirjoitti:
Miten aiot ap viettää päivääsi?
Lähteä shoppailemaan.
Yritin juuri lähettää moneen kertaan viestin yhteen haukuntaketjuun, että ei saa kehottaa itse*urhaan ja ei tiedetä, miten reunalla joku voi olla. Kommentti ei näy, lähtee kyllä ja tulee teksti lähetetty, mitään ei näy.
Olisi mukava tosiaan, kun täällä oltaisiin mukavasti. Ei kannata olla täällä kauaa että ajatus on Ap:lla oikea - viettää aikaa muualla ja ihan vaan piipahtaa täällä, katsoo vaikka kellosta että tunnin ajan ja sitten siirtyy muualle. Niin palsta ei ehdi vaikuttamaan.
Vierailija kirjoitti:
Kivaa päivää!
Kiitos, samoin.
En jaksaisi olla palstalla pitkiä aikoja. Tunnelma täällä niin rankka. Nytkin oli muutaman päivän tauko. Tulin katsomaan aloituksia ja tämä vaikutti kivalta ja positiiviselta. Nyt lähden viettämään kivaa päivää. Ensiksi aamulenkille, myöhemmin Espalle katselemaan elämää siellä, sitten jonnekin kahville ja lopuksi kirjastoon. Ilta meneekin kotona rauhassa levätessä. Mukavaa päivää ap ja kaikki muutkin!
Miten aiot ap viettää päivääsi?