Gallup: Veikkauksia Sussun tulevaisuudesta??
Kuulun niihin, jotka kokevat suurta myötähäpeää Susan Kurosen kaikista tempauksista, viimeisimpänä tämä kirja.
Miten te av-palstan mammat näkisitte Susanin elämän jatkuvan? Mistä löytyy Sussulle mies, joka suostuu olemaan naisen kanssa, joka levittää niin tahtoessaan kaikki suhteen yksityiskohdat julkisuuteen? Tai kuka ikinä uskaltaa palkata moisen ihmisen?
Eikö tällä naisella ole lapsiakin? Miten he tästä kaikesta selviävät?
Kommentit (5)
Sussun lapset ja lähipiiri joutuvat käymään terapiassa koko loppu elämän. Sussu itse ei älyä hakeutua hoitoon, koska syyttää edelleen Mattia rakkaudettomuudesta, Sussu pysyy julkisuudessa sen takia, koska on lahjonut Ohon päätoimittajan tähänpä hupenee Sussun tienestit kirjastaan, loppujen lopuksi häntä ei huoli enää kukaan ei edes työkkäri sossusta puhumattakaan. Ehken hän päätyy kolumnistiksi tänne av:lle provoilemaan.
Pikku hiljaa julkisuus hiipuu. Myöhemmin, kun suurin kohu on laantunut, siitä on hyötyä hänelle pitopalvelutoiminnassa. Jo nyt Susan todennäköisesti saa miehiltä paitsi tappouhkauksia, myös rakkauskirjeitä. Saattaa olla, että jonkun kanssa syntyy syvempi suhde.
http: //www. iltalehti. fi/muoti/tatiteinivaatteissakolmeHR_st. jpg
Hänen lapsensa kärsivät vuosia sekä kiusaamisesta että identiteettihäiriöstä.
Toivottavasti heillä on lähellään viisaita ammatti-auttajia.
kakkososan.
Sen jälkeen siitä tehdään elokuva ja osa makuuhuoneessa videoiduista aidoista kohtauksista otetaan siihen höysteeksi.
Ja saalistus jatkuu.