Kukaan muu huomannut, että BB-Marian alias Mantan
ulkonäkö on hiljalleen parantunut parantumistaan talossa? Arvelen, että hänen elämäntapansa ovat verrattaen huonot siviilissä, ja tuolla kohtuullisen ryhdikäs elämä on parantunut hänen ihonsa laatua ja kenties hänen painonsakin on lähdössä alaspäin?
Kommentit (8)
se elämä näyttää.. kuvissa 16-vuotias tytärkin mukana?
Lähinnä sitä, että oisko painoa/turvotusta lähteny vähän pois ku näytti jotenki hoikemmalta!!
tuossa joku päivä koosteessakin suuttui Johanille ja Terolle, että mitä ovat puhuneet, ja sanoi että hän sanoo kyllä suorat sanat. Sitten meni puhumaan ja kun kaikki siinä kuunteli, niin selvästi näki että meni sit kuitenkin ihan lukkoon. Yritti siinä sitten että "ihan oikeasti hei", "siis nyt on näin" jne, yritti olla jämäkkä. Ja ei itsekään uskonut itseensä.
Jos tulee äänestykseen niin silloin muuten ensimmäisen kerran meinaan äänestää.
Mutta joo, mäkin pari päivää sitten ajattelin, että on tainnu Mantan suurin turvotus laskea...
vähän paineita kun on huomannut ettei kukaan mies ole siitä yhtään kiinnostunut? Ja kun ympärillä on Cherin ja Mariannan kaltaisia viimeisen päälle laitettuja tyttöjä?
Huvittavaa, mutta noinhan se varmaan on :D Itse ajattelin, että on ruvennut ehostautumaan enemmän, mutta tosiaa on tainnut painoa ja turvotusta lähteä..!