Saako yksinhuotaja vaivattomasti seksiä?
Olen 42-vuotias yksinhuoltaja. Lapseni on 1-vuotias. En voi käydä baareissa enkä voi normaalisti tapailla miehiä. Lapsen tarpeet ovat etusijalla.
Naapurissa asuu vanhempi leskimies.Hän tietää, että ole jatkuvasti kiimassa. Iltaisin, kun lapsi nukahtaa hän tulee tyydyttämään halujani. Hän ymmärtää tilanteeni ja ajattelee lapsenkin etua, jos lapsi alkaa itkemään, niin mies keskeyttää panemisen ja lähtee kotiinsa.
Kommentit (3)
Kukatahansa vähintään normaalin näköinen saa helposti seksiä koska miehet ovat yleensä aina valmiina panemaan.
Saa, mutta vakavan parisuhteen saaminen oikeanlaisen kunnollisen miehen kanssa on varmasti vaikeaa. Jos lapsi olisi vaikka teini-iässä, se olisi helpompaa, mutta 1-vuotiaalle pitää olla melkein isä seuraavat 17 vuotta. Harva on valmis siihen.
Saa