Masentavaa, joudun antamaan pakit todennäköiselle elämäni miehelle, koska olen plösöytynyt niin järkkyyn kuntoon, etten kykene ns enempään
Tullut vähän kerättyä löllöä yötyön ja stressaavan elämäntilanteen takia.
Juu juu, tosi rakkaus ei katso kiloja, mutta kyllä se nyt vaan on niin, että tunnelma ottaa kolhun, kun tekisi mieli edetä mahdollisen suudelman jäljeen eikä voikaan.
Kommentit (8)
Miksi et voisi laihduttaa? ei ne kilot syömättä pysy.
Yötöitä ja stressiä ollu iät ja ajat,muttei lihavia.
Oletko siis laiska etkä jaksa laihduttaa. Mies tai nainen kyllä laihtuu 30 kg 6 kk jos haluaa ja on itsekuria.
Siis mitä, joudut antamaan pakit?
Eli tämä mies haluaisi sinut?
Eikös tämä mies ole ihan omin silmin nähnyt, ettet ole hoikinta sorttia?
Kun tunteet ottaa vallan, ei siinä jäädä löllöjä ihmettelemään. Rohkeasti vain! Jos auttaa, hanki jokin seksikäs alusasu/yöpuku, jonka voi pitää päällä ainakin alkuun kunnes rentoudut.
No oletko varma, ettei miehelläkin ole löllöä?
Jännä kun en ole koskaan kuullut miehestä, joka antaisi pakit naiselle oman kaljamahansa vuoksi.
Mä taas oon niin laiha 49kg/166cm, että hävettää tissit jotka kuihtuneet urheilun takia. Eli vakkarin kanssa vähän joutuu häpeämään kun kukapa tykkäisi sporttisesta, mutta ihan laudasta.
E o helppoo
Valitset löllön rakkauden yli? No kukin tavallaan.