Tissien sitominen
Kommentit (4)
Olen nähnyt jonkun kuvan aiheeseen liittyen,
Näyttää aika kiihottavalta, patsi sitten ei oikein, jos on sidottu niin tiukalla, että rinnat muuttuvat aivan punaisiksi
Minulla oli ennen (tai on vieläkin) VHS-kasetilla sellainen filminpätkä, jossa mies sitoi melko suuririntaisen naisen rinnat sellaisella valkoisella ohuella köydellä. Nainen näytti tosi hyvältä rinnat sidottuina. Sitten mies lipitteli kielellä naisen klitorista ja sitten he rakastelivat.
Harmi, kun VHS-nauhuri ei oikein toimi enää kunnolla. Vieläköhän sen saisi korjautettua jossakin.
Vierailija kirjoitti:
Minäkin haluaisin että mieheni sito rintani mutta eivät taida olla riitävän isot =(
Eikös pienemmät rinnat voi sitoa niin, että laittaa köyden ensin rintojen päälle ja vie sen sitten selän kautta rintojen alle. Seuraavilla kierroksilla voi köyden viedä rintojen välistä alhaalta ylös ja seuraavaksi ylhäältä alas. Nyt rinnat näyttävät sidotuilta, vaikka eivät olekaan sillai yltympäriinsä sidottuna, niin kuin voi ehkä isommille rinnoille tehdä.
Ehdota tätä miehellesi, jos tästä pidät ja se sinua kiihottaa. Mies voi hyvinkin tykätä.
Tämän sitomisen voi yksinkin tehdä, jos haluaa vaikka ensin alkuun peilistä katsoa miltä se näyttää.
Joskus olen itse sitonut itseni, kun minulla on tuollaisia sidottunaolofantasioita, kun tyydytän itseäni.
Minäkin haluaisin että mieheni sito rintani mutta eivät taida olla riitävän isot =(