Lasten synttäritarvikkeita?
Hei,
onko jollain tietoa, mistä saisi kivoja lasten synttäritarvikkeita? Pelejä tms. hupia ja kivat kertiksetkin tulisivat tarpeeseen :)
Kommentit (3)
Juhlatarvikkeita teemoittain erilaisiin lastenjuhliin :)
http://pinjata.fi/
Olen itse kerran tilannut täältä tuotteita ja toimitus oli nopea.
Kannattaa kurkata!
vaikka mitä kivoja synttäritarvikkeita. Ilmapallokeskuksella on myymälä Vantaan Varistossa. Tietysti siellä myydään ensisijaisesti ilmapalloja mutta saa sieltä myös muita synttäritarvikkeita (kertakäyttöastiat, pöytäliinat, lahjapussit, koristeet, kaverilahjat ym.). Erilaisia " sarjoja" löytyy monia: Nalle Puh, Cars, Spiderman, Prinsessat .ym. Valikoima toki vaihtuu aika ajoin. Hinnat ovat mielestäni kohtuullisia, ainakin myymälässä.
Jotain tuotteita saa myös nettikaupan kautta. http://www.ilmapallokeskus.fi/
Itse olen löytänyt kivoja lasten synttäritarvikkeita Kasperiinasta (Espoossa). Olen asioinut itse liikkeessä, mutta ilmeisesti heillä on myös verkkokauppa www.kasperiina.fi