Tältä Sofia Tuomola ja Ella Toivainen näyttävät Turkissa tehtyjen kauneusleikkauksien jälkeen
Nuohan oli molemmat oikein nättejä ennen. Ja nyt.. aika karsee lopputulos
https://www.is.fi/viihde/art-2000010481090.html?utm_source=rtb_sisainen…
Kommentit (490)
Olen aina tiennyt, että kaunista ei saa kauniimmaksi, nyt tiedän senkin, että rumasta saa vielä rumemman.
Ei nuo vinokSi kiristetty silmät sovi kenellekään. Miksi ihmeessä joku haluaa sellaiset?
Nuken näköisiä. Eivätkö hyväksyneet sitä , että nainen voi olla myös luonnollinen. Halusivat olla naisia, mutta tekivät sen rajuimmilla leikkauksilla. Ei kaunista.
Se on minusta kummallista, että kun tuntee kuuluvansa väärään kehoon ja yleensä siis mies haluaa olla nainen, niin miksi pitää tehdä itsestään sellainen yliampuvan näköinen?
Surullista on se, että käsiä ei voi muokata. Ne on aina niin selvästi isot miehen kädet. Sitten kun niihin ympätään ylipitkät koristekynnet, tulee naurettava vaikutelma.
Millainen mies ihastuu/ rakastuu tuollaisiin ?
Kummasti sitä omalle ulkomuodolleen näyttää sokeutuvan.
Ei varmasti ole helppoa olla mies ja tuntea itsensä naiseksi. Mutta nuo leikkaukset ovat pilanneet molempien ulkonäön. Rajansa kaikella. On myös eräs julkkis, joka on laitattanut aivan valtavat roikkuvat rinnat ja ylähuuli on niin iso, että koskettaa pian nenää. Ymmärrän jossain määrin tuon, että haluaa terhakammat rinnat, mutta ei niistä pidä teetättää valtavan suuren munakoison mallisia. Ihmettelen lääkäreitä, jotka suostuvat tekemään noita kauheita luomuksia, kaikkea se raha saa aikaiseksi.
Iskä ollut Alien.Ehkä E.T.Hetken mielenrauha mutta tekoäly voisi näyttää minkä näköisiä ovat vanhana mummona.
Vierailija kirjoitti:
Ongelmajätteitä
Ei kun uusia kuninkaallisia. Ei varmaan tarvitse näiden työnteolle uhrata elämäänsä.
Tässä on se juju, että tavalliset cis-naiset eivät näytä tuolta juuri koskaan. En tiedä onko tämä joku transnaisten juttu, että tarkoitus ei ole näyttääkään ns tavalliselta naiselta vaan he tuovat olemuksellaan tietoisesti ilmi, että ovat käyneet tämän prosessin läpi.
Näistä näkee aina, että miehiä ovat. Kumpikin on leikkauttanut itsensä bimbon näköiseksi. Mikä on hyvä juttu, kun typeryksiähän nää miehet on.
Kesäkuussa leikkauksien aiheuttama pahin turvotus on laskenut, mutta lopullinen tulos näkyy vasta vuoden kuluttua.
Kaula on silti kuin tukki, sille ei mahda mitään. Hassun näköisiä ovat molemmat, mutta pääasia kai, että itse tykkää.
No näillä nyt on joku body dysmorphia muutenkiin jos ne pitää tota kauniina. Ja OCD pakkomielle leikkauksiin.
😂😂😂