Varattu Nainen haaveiletko salasuhteesta?
Vaikka kaikki käytännössä on avioliittossani hyvin,niin silti olen jotenkin tylsistynyt,ja kaipaan jotain, ehkä sitä salasuhdetta.onko muita naisia, jotka on joskus kokenut näin.
Kommentit (6)
Joo vuosia. Lopulta toteutin. Ollaan nykyään kun kämppikset eikä mitään yhteistä. Yhdessä vain käytännön syistä, ei läheisyyttä ikinä. Syksyllä jatkan matkaa oma kämppään nii ei tarvi enää miettiä miten elää.
Mulla on juttu miehen kanssa salaa meneillään ja toivon että se jatkuu. Hankalaa juuri kohta kun lomakausi emmekä kumpikaan, koska varattuja, voi olla aktiivisia perheen kesken kun lomaa vietämme.
Eli kyllä on halua jatkaa ja olen onnellinen että löytyi sopiva ja suunnilleen samassa tilanteessa oleva upea mies..kummastakaan ei tule riesa kun kumpikin hakee vaan vaihtelua seksiin ja jossain määrin kaveruutta. Puolisoaan kumpikaan ei aio loukata eikä jättää. Mutta saa olla vähän varpaillaan että kuin pitkään mies haluaa jatkaa. Ja että homma pysyy salassa.
N37
Huomenna on tiedossa pitkää kiihkeää seksiä poissa kotoa. Ai ai kyllä nautin joka hetkestä.
Minun ei tarvitse haaveilla. Saan ihan miehen luvalla sitä.
N56
haaveilen viikottain, että minut ottaisi rajusti musta mies, jolla olisi valtava noin 30cm kalu. oma mieheni on tilitoimistoa pyörittävä varmaan aika keskiverto suomalainen mies.