Onkohan minulla suhde juuri sinun miehesi kanssa?
Kommentit (10)
No, kait se usealle uppoaa ja saa pimahtamaan.
Mun mies on viime aikoina ollut aika innokkaana lähtemään (omien sanojensa mukaan kaverien kanssa) baariin ja viipyy joskus töissäkin pitempään.
tai sinulla sinun? tai minulla minun? ... vai mites se ny menikään?
Kyllä sulla on jonkun toisen mies.
Ulkomaankomennuksella vaimosta ja lapsesta ei ollut juurikaan haittaa. Mies tietysti vakuutti mulle, nämä perinteiset, että heidän avioliittonsa on ohi, vaimo ei ymmärrä mitään, ei seksiä vuosiin, ollaan yhdessä vain lapsen takia ym. Ja minä tyhmä uskoin. Viimeisen kerran pantiin Suomessa niin, että mies oli kavereiden kanssa ulkona ja me päädyttiinkin punkkaan. Kotonaan hänellä oli 6-viikkoinen nuorin lapsi :-( En olisi mennyt miehen matkaan enää, jos olisin tuon tiennyt! mutta kuulin vasta myöhemmin muilta, ei ollut miehellä munaa kertoa. Ai niin, tämä mies on pienimunainen, joskin hyvä antamaan suuseksiä. Ja tykkää suuseksistä ja että nainen nielee, vaimo kun ei ikinä tehnyt niin.
Vai onko sinulla usean miehen kanssa suhde?
pidä hyvänäsi. itse en sille anna.
sillä on muuten sankkeri.
saa tietää. Sitten se ja vaimonsa elää onnellisin elämänsä loppuun asti ja harrastavat seksiä, kun vaimon taas tekee mieli. Sinä jäät ruikuttamaan ja teroittelemaan veitsiä. Kidu siinä. T: sen miehen vaimo Tampereelta
mammat liikenteeseen!