Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oletteko huomanneeet että jotkut toisiaan stalkkaavat parit palstailevat ja kirjoittavat hurjaa draamaa 'Kauniit ja rohkeat' avautuen jokais

Vierailija
10.05.2024 |

Oletteko huomanneeet että jotkut toisiaan stalkkaavat parit palstailevat ja kirjoittavat hurjaa draamaa 'Kauniit ja rohkeat' avautuen jokaisesta elämänsä diiteilistä av:llä? Koska saadaan filmiksi? Aikamoista kissa hiiri leikkiä palstalla kun yrittävät bongata oman keissinsä aloituksia ja kommentteja! Tekevät tätä kait 7-23 ja joku ehdottanut näille että toimii ihan terapiamuotona kun eivät pysty enää edes puhumaan toistensa kanssa todellisessa elämässä. Ihan hurjaa menoa ja meininkiä! Joku kirjoitti jo että tämähän on 'hauskaa'=? kun voi lukea omia asioitaan palstalta aivan kuin joku lukisi ajatuksiani. Täällä taitaa olla joku näkymätön valvova käsi kaikista kamalimmissa keisseissä? Radio Suomi puhuu just lähestymiskielloista ja niistä jotka päätyneet turvakoteihin kun kyseessä parisuhdeväkivalta (10.05.2024, klo noin 08.20).

Eihän tämä enää ole mikään vauvoja koskeva palsta. Etkä tätä tiennyt? Mutta aika moni aloitus koskee jotain ihmissuhdeasiaa ja suhdetta omiin beibeihin - nyksiin tai eksiin. Miksi pitäisi hävetä täällä vauvalla palstailua? Itse olen ehdottanut joillekin että menkää vauvalle poraamaan huolistanne! Mistä feedistä näkee aloitukset - en mitään feediä ole huomannut?

 

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi kolme neljä