Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Orgasmi ilman siemensyöksyä ja päinvastoin

Vierailija
06.05.2024 |

Tänään teki mieli hieman runkkailla kahvitunnilla. No, mikäs siinä, hyvältähän se tuntui pieni hieronta, mutta kun vedin housut ylös, niin boksereiden kiristys sai aikaan kullinvarteen sen tutun tunteen, että nyt meni yli. En kuitenkaan halunnut antaa ison lastin purkautua housuihin enkä myöskään roiskia pitkin lattiaa, joten aloin vain puristaa lantionpohjalihaksilla vastaan sen minkä pystyin. Moneen otteeseen meinasi alkaa tulla aina vain uudestaan, mutta laantui loppujen lopuksi. Kesti lopulta selvästi "normaalia" orgasmia pitempään, mutta spermaa ei tullut ja myöskään seksifiilis ei mennyt ohi kuten tavallisesti.

Normaalimpaa mulle on se, että hipsuttelu jää juuri sitä viimeistä vetoa vajaaksi, niin ettei orgasmi aivan ala. Jos tällöin kiristämisen sijaan pysyttäytyykin ihan rentona ja keskittyy hengittelemään, niin käykin usein niin päin, että spermaa tulee ehkä teelusikallinen ilman orgasmia. Ei paineella vaan valumalla, ja lopputulos on tuo sama: jotain osittaista tapahtui, mutta kunnon laukeamista siihen ei liittynyt ja draivi pysyi yllä.

Aika mielenkiintoista loppujen lopuksi tällainen omien tuntemusten tutkiskelu, ja auttaa kyllä ymmärtämään oman kehon toimintaa ja nautintoa paremmin. Vähän kuin menisi orgasmia kohti hidastetussa filmissä tai jopa pysäytyskuvassa, sen sijaan että nylkyttäisi päätä pahkaa kuin vuosisadan takaisessa mykkäfilmissä.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla