Miten te aiotte kesällä pukeutua??
Kommentit (83)
Toivottavasti vanhoihin kesävaatteisiin. Jos en laihdu niin sitten en tiedä mihin säkkiin verhoudun. Lihoin viime kesästä 20 kiloa tosi nopsaa. Nyt oon saanut 8 kiloa pois että vielä on matkaa... On mulla onneksi joitain mekkoja jotka pitäisi mahtua.
Vanhat mukavat verkkarit, vanhat mukavat lenkkarit ja t-paita.
Lyhyet tiukat shortsit ja minitoppi. Rintsikat jäävät tietysti kotiin!
Pääsääntöisesti asuni on maastopuku.
Aika erikoinen kysymys... Tietenkin säänmukaisiin vaatteisiin.
T-paitaan ja caprihousuihin myös pyöräilyshortsit sopii T-paidan kanssa.
Toivottavasti nuoret laittaa noita tiukkoja trikoohousuja. Pyöreät trikoopyllyt ovat todella kuumia ja houkuttelevia. 😍👍
Yli kymmenen vuotta vanhoihin pieruverkkareihin, kulahtaneeseen t-paitaan ja ränsistyneisiin lenkkareihin.
Pipo, kevyttoppatakki, HH-vaellushousut ja jotkut hyvät kengät.
T-paitaa ja legginsseihin. On niin kuivat jalat ettei niitä sovi näyttää tänäkään vuonna. Ehkä myös sukkiksiin ja minihameeseen.
Niin, että on mukava olla. Ajattelematta mitä "muut" ajattelee.
Helteellä markettimekkoon, jos sellaista ilmaa enää suodaan. Rento kaftaanin tyyppinen vaate on kuumalla säällä lyömätön.
Muuten lähinnä t-paitaan, naisten kesäpaitaan ja shortseihin.
Ap - miksi ihmeessä pukeutuminen ahdistaa? Pukeutuu niin kuin itsestä hyvältä tuntuu.
- n67v -
Vierailija kirjoitti:
Voisin kokeilla kukkamekkoa.
m53
Riippuu siitä, mitä mieltä kukkamekko on.
T-paita ja farkut. Kun +18 astetta ylittyy lakkaan tarvitsemasta kenkiäkin. Paljain jaloin joka paikkaan niin kuin paraskin kylähullu. Rento meno.
Värikkääseen ja ilmavaan afro-asuun