Lue keskustelun säännöt.
Miksi pitäisi suhteen alussa olla 'vaikeasti tavoiteltava'? Eikö olisi paljon mukavampaa kuin kaikki toimisi ja olisi just vaan ihan helppoa
18.04.2024 |
Miksi pitäisi suhteen alussa olla 'vaikeasti tavoiteltava'? Eikö olisi paljon mukavampaa kuin kaikki toimisi ja olisi just vaan ihan helppoa... On ristiriitaista kun miehen muka pitää metsästää kun rakastumisen kokemus on jo sinänsä tosi hankala juttu. Voi tulla tarve paeta!
Kommentit (2)
En kuvittele mitään. Ihmiset vaan yleensä puhuvat että pitää olla vaikeasti tavoiteltava, ei mikään helppo tapaus. Ristiriitaista kun nainen ihastuessaan haluaakin kaikkea mutta mies enemmänkin naisilta jotka eivät ole helppoja.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Saattaa olla, että kuvittelet vain tämän "vaikeasti tavoiteltavan" hormonipärinöissäsi.
Itse olen kuulema vaikeasti tavoiteltava, mutta en ole oikein sitä tavoittelua vielä huomannut. Jos ei kiinnosts, ei kiinnosta.