Huh huh. Mieheni tuli juuri suihkusta, kun oli salilta saanut hien.
Olen aina ollut hieman outoja mieltymyksiä omaava nainen, ja yksi niistä on halu imeä mieheni pyllynreikää. En tiedä miksi juuri tämä kiihottaa minua niin paljon, mutta tunnen voimakasta halua tehdä niin joka kerta kun näen mieheni paljaana.
Ensimmäisen kerran kokeilimme tätä, mies oli aluksi hieman epäröivä, mutta suostui lopulta antamaan minun tehdä niin. Otin hänen kovettuneen kullinsa suuhuni, samalla kun liu'utin sormeani hitaasti hänen takamuksensa ympärillä. Mieheni huokaili nautinnosta samalla kun tunsin hänen hyväksyvän ja antavan minun jatkaa.
Rohkenen mennä mieheni taskse ja aloittaa hitaan, kiusoittelevan imemisen hänen pyllyään vasten. Mieheni voihkaisee nautinnosta, ja tunnen itseni valtaavan voimakas tunne hallinnasta ja halusta tyydyttää häntä.
Yhä mieheni oli kuitenkin hieman hämmentynyt ja epävarma, mutta hän näki, kuinka innostunut olin ideasta, ja suostui lopulta antamaan minulle mahdollisuuden. Imin hänen reikäänsä hitaasti suuhuni ja aloin hellästi tutkia hänen herkkää aluettaan kielelläni. Huomaan, että nautin tilanteesta ja siitä, miten intiimiä ja lähellä toisiamme olemme.
Tunsin mieheni rentoutuvan ja nauttivan kosketuksestani, mikä lisäsi omaa kiihotustani entisestään. Nuollessani hänen reikänsä, päästi se ulos ilmaa pöristen. Olin iloinen siitä, että uskalsin kertoa halustani ja että mieheni oli valmis kokeilemaan sitä kanssani. Välillä nostin pääni ylös ja katsoin mieheni silmiin samalla kun rumnkasin hänen munaansa ja näin kuinka kiitollinen hän oli.
Kun lopulta imeskely oli ohi, mies katsoi minua yhä silmiin ja hänen katseestaan näkyi selvä tyydytys. Olin onnellinen siitä, että olin pystynyt tuottamaan hänelle niin suurta nautintoa. Tiesin, että tämä oli vasta alkua ja että tulisin varmasti toistamaan tätä kiihottavaa kokemusta uudelleen ja uudelleen.