Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Oppiiko mies koskaan ymmärtämään naisen tarpeita vai onko ne koko ikänsä itsekkäitä paskoja?

Vierailija
19.01.2007 |

Täällä vaan mietin niin kyrsiintyneenä tilanteeseen.. Omat menot saa ilmottaa vähintään viikkoa aiemmin ja sillonkaan ei välttämättä pääse. Mies kyllä pitää huolen siitä että pääsee esim. omaan rakkaaseen harrastukseensa. Liian harvoin kysyy haluaisinko mä lähteä johonki rentoutumaan tai tarvisinko mä jotakin. Ei kertakaikkiaan jaksa käsittää tollasta. Kun kuitenkin monta vuotta oltu yhdessä ja lapsiakin on et luulis sen jo tuntevan mua ja osaavan ajatella muitakin kun vaan itteään. Hyi olokoo ku ärsyttää!!!

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
19.01.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

En voi sanoa ettei mies IKINÄ tekis jotai mun eteen tai ajattelis mun ja lasten hyvinvointia.. tapahtuu vaan tosissaan liian harvoin. Ehkä kerran kuussa. -ap

Vierailija
2/3 |
19.01.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos ei mies tajua niin sitten vain lähdet noin vain. Sanot, että yhdessä sovitte milloin on sinun aika ja jos ei miehelle käy niin sitten vain yksinkertaisesti lähdet ennen kuin mies ehtii lähteä omiin menoihinsa. Ehkä mies sitten tajuaa antaa sinulle aikaa ihan sovitusti ettet lähde noin vain :)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
19.01.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme kaksi kahdeksan