Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mikä on hlökohtaisissa ominaisuuksissasi (luonteessa, käytöksessä, tmv) sellaista, joissa haluaisit kehittyä eniten?

Vierailija
24.02.2024 |

En tarkoita harrastuksia tai esim. kielten opiskelua, vaan ihan ihmisyyttä ja kuten otsikossa todettu; hlökohtaisia ominaisuuksia. 

Itselläni on monia kehittymisen aiheita (kuunteleminen, ei päälle -puhuminen, keskittymiskyky, jne), mutta ehdottomasti ykkösasia on turha stressaaminen. 

Olisi mahtavaa osata asioista ajatella, että tämä ei nyt niin tärkeää eikä päivän päälle, mutta ei.... Ottaa lunkisti välillä. Onko kaikki nyt tosiaan niin vakavaa? No ei ole. 

 

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
24.02.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Haluaisin äkkipikaisuuteni pois. Paljon on tullut vaikeuksia sen vuoksi. Molemmilta vanhemmilta peritty ominaisuus ilmeisesti.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kuusi viisi