Ahdistaa uusi mies
Ollaan vasta tapailtu muutamia kertoja, mutta itseä ahdistaa jotkut asiat miehestä. Hän haluaisi nähdä niin usein kun mulle kävisi, sitten kun nähdään näkeminen kesätä 7-10h. Eli tyypistä ei meinaa millään päästä eroon. Treffeillä on kiva käydä, mutta kun lähden kotiin hän tulee saattamaan kotiin ja joudun tiukasti sanomaan, että menen nyt. Tulisi varmaan vietttämään iltaa niin pitkälle kun haluaisin.
On kohtelias ja ystävällinen mutta tuntuu ettei tyypillä ole muuta elämää ja kavereita oikein kuin minä. Hänellä on kuitenkin hyvät vanhemmat perheeseensä vanhempiin yms. joten siinä mielessä ei red flag.
Mitä mieltä?
Kommentit (6)
Etsi joku sellainen, joka pyörittää siinä sivussa muutamaa muutakin naista. Niillä ei ole aikaa jäädä roikkumaan ovenkahvaan ja saat omaa aikaa.
Joo ei kiinnostas. Saattaminen on ok, jos sitä haluaa kumpikin. Mutta ne jotka vallanhaluisena tekevät itse saattamisåäätöksen, kannattaa unohtaa. Kertovat luonteensa. Itsekäs ja määräilevä.
Selvä narsisti. Juokse....ja lujaa.