Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miksi ole yhtäkkiä miesten suosiossa?

Vierailija
31.08.2008 |

Olen ikuinen seinäruusu. Hitaille en päässyt nuorena koskaan, kaverit haettiin vierestä. Baarissa edes humalaisimmat öykkärit eivät ole ahdstelleen (mikä on tietysti ihan kiva :)



Nyt yhtäkkiä ovat miehet alkaneet suorastaan parveilla ympärillä. Ja ihan mukavat ja komeatkin tyypit. En ole laihduttanut (olen siis ylipainoinen), en alkanut meikata, en oikeastaan ole muuttanut pukeutumistakaan paitsi etten enää juuri koskaan jaksa "laittautua" vaan lähden t-paidassa ja farkuissa.



Mikä ihme on muuttunut?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
31.08.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olet helposti lähestyttävän oloinen, kun et laittaudu liikaa lähtiessäsi ulos. Olen hokannut saman. Kun oikein pynttäytyy, ei miehet uskalla tai ehkä haluakaan lähestyä, mutta sen kerran kun lähdet hikisenä ja risassa t-paidassa baariin niin miehiä riittää.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla