Onko tässä Erika Vikmanin rohkein keikka-asu tähän mennessä? Tähti räväytti Ruisrockissa
Katsojan ottama kuva:
https://cdn.foodbeast.com/content/wp-content/uploads/2013/01/oyster.jpg
Kommentit (13)
En tiedä enkä jaksa näitä räväytyksiä
Ruisrock on näköjään tuhoamassa itsensä. No ainakin nimensä.
No nyt ei meinaa tissit pullahtaa ulos vaan ne on jo lähes paljaat. Mitä seuraavaksi? Kuin J tuk?
Olin vauvapalstalta pois jonkin aikaa, nyt tulin katsomaan, onko täällä mitään mielenkiintoisia aloituksia. Ei ollut, tällaista saastaa ja typeryyttä vain. Poistun.
Erikan laulukin kuulostaa paljon paremmalta, kun näkyy mustat teipit topin läpi. Toivottavasti joku audioekspertti osaa selittää tämän jännän fysiikan ilmiön.
Onpa junttia touhua. Voiko itseään enää alemmaksi brändätä.
Eihän tämä vielä mitään, odotan että Erika Vikman tulee lavalle täysin nakuna. Ei tarvitse edes suutaan avata, riittää kun avaa vakonsa ihmisten edessä.
No hitto just hyvä asu. 👍 Ihan 5/5 kaikilla mittareilla.
Vierailija kirjoitti:
No hitto just hyvä asu. 👍 Ihan 5/5 kaikilla mittareilla.
Hyvä asu?! Mihin? Siihen, jos työskentelee lasin takana punaisten lyhtyjen alueella. Toivottavasti noilla festareilla on kuitenkin joku ikäraja, ettei ihan kakarat pääse katsomaan.
Vaihtaspa tyyliä Marilyn Monroen tyyliin, siihen sopis tuo kroppa. Vaan taitaa tykätä horotyylistä enemmän.. Huomiota ainakin saa, miehiltä. Naisten mielestä säälittävää touhua..
Beast indeed