Kolmenkimppa morkkis
Ehdotin poikaystävälleni kolmenkimppaa ja tuntui koko ajan, että hän keskittyi enemmän kaveriini ja nyt ahdistaa mitä teen?
Kommentit (14)
Oli harvinaisempi herkku vaan. Älä huoli. Uutuudenviehätystä.
Taitaa sitten tykätä paljon niistä miehistäkin.
Ette oo ilmeisesti riittävästi puhunut säännöistä. Ja muutenkin pitäisi voida sopia tilanteessa että jos epähuomiossa tekee jotain mikä ei tunnu hyvältä niin siitä pitäisi voida sanoa silloinkin.
Miehesi nauttii nyt täysillä. Älä ole mustasukkainen vaan nauti sinäkin!
Erohan noista tulee. Eikö ollutkin kiva säätää suhde pilalle? Yks onneton pano on aina suhteen arvoinen!
Vierailija kirjoitti:
Erohan noista tulee. Eikö ollutkin kiva säätää suhde pilalle? Yks onneton pano on aina suhteen arvoinen!
Mies saattoi nauttia kovastikin.
Tottakai se uus kiinnostaa enemmän kuin se vanha ja läpeensä tuttu.
Huomaatko miten poikaystävässäsi on nyt ihan uutta eloa kun harrastatte seksiä yhdessä :)
Siinä sitten testi parisuhteelle miten keskustelette tunteet.
Eikö se kuitenkin ole kohteastakin keskittyä teidän vieraaseen enemmän kuin toisiinne.
Jos kolme ihmistä haluaa tehdä keskenään kivoja juttuja toisilleen, niin ei kannata alkaa vertailemaan kuka nautti eniten ja kenestä. Jos poikkis tuntui nauttivan erityisesti vieraasta, ole iloinen hänen puolestaan. Jos viares sai kunnon kyytiä, ole iloinen hänen puolestaan. Jos jäit tilanteessa vähän kuin sivulle nauti seuraamisesta ja muiden nautinnosta. Sataa varmasti sinunkin laariisi ajan kanssa. Jos ei tuota asennetta löydy, kannattaa varmaan välttää tälläisiä juttuja.
Itse olen kolmenkimpoissa antanut kummallekin naiselle tasapuolisesti kulliaikaa. Kuuluu ihan normaaliin hyvään käytökseen mielestäni tälläinen tasajaon huomiointi.
Suurin osa naisista on ihan pihalla näistä next level seksijutuista. Ei siinä aleta itkemään, että eikö poikkis olekaan kaikkein eniten mun perään sen kerran jos vieras nainen on tullut parille leikkikaveriksi.
Eri asia tietty, jos parin nainen on bi ja on nimenomaan etsitty parin naiselle naiskivaa yhteiseksi kokemukseksi, niin siinä miehen ei pidä "omia" vierasta.
anna poikien painaa keskenään vaan
Kirjoita parempi provo!