Lue keskustelun säännöt.
Alue: Aihe vapaa
Kalpea mies - uhka vai mahdollisuus?
Mies 27v
02.03.2023 |
Olen luonnostani todella kalpeaihoinen mies, ja palan auringossa todella helposti. Tarkoituksena olisi löytää tyttöystävä, ja aloin pähkäilemään, että ovatko kalpeat miehet automaattisesti huonommassa asemassa sinkkumarkkinoilla kuin ruskettuneet miehet?
Kommentit (4)
Ei kai sillä nyt ole minkäännäköistä väliä! Ole oma ihana itsesi. Ihosi väri on joka tapauksessa se, mikä on, etkä siihen voi vaikuttaa.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Heh, mä luulin olevani blondi kunnes kohtasin mieheni. Siinon niin häikäisevä platinablondi että tarvii kesällä aurinkolasit sekä äijää että aurinkoa varten. Vältellään yhdessä aurinkoa ja rasvaillaan toisiamme <3
Alue: Aihe vapaa
Kyllä, Suomessa. Japanissa se menee päinvastoin. Ja moni japanilainen nainen fanittaa Suomea ja suomalaisia juttuja, joten kysyntää on. Suomessa kalpea mies on naisista ruma.