Naiset eivät kehtaa myöntää nauttivansa pepun hyväilystä
Hyvin usein naiset väittävät, etteivät nauti heidän peppunsa(anuksensa) hyväilystä. Olisiko kyse vain siitä, ettette kehtaa myöntää nauttivanne myös siitä? Toki naisiakin voipi olla erilaisia.
Kerronpa nyt tapauksen elävästä elämästä, vkon takaa:
Lupasin antaa naiselleni niska-selkähieronnan. Aloin hieromaan rauhallisesti hänen hartioitaan hänen maatessa vaatteitta sängyllä. Hieroin hartiat, selän ilman mitään kiirettä ja pikku hiljaa siirryin hieromaan alaselkää ja pakaroita. Aikani hierottuani peppua ja reisiä, myös kiusoitellen, lopetin hieronnan ja aloin suutelemaan hänen niskaa, selkää ja vähitellen edeten kohti peppua. Muutaman kerran pysäytin suutelut häntäluulle ja palasin niskaan. Sitten etenin vähän pidemmälle ja raotin hänen pakaroitaan hellästi ja suutelin pepun poskia sisäpinnoiltakin, mutta en koskenut anukseen. En olisi sinne yltänytkään, hänen maatessaan lantio kiinni patjassa.
Hän selkeästi kiihottui. Seuraavalla kerralla kun kieleni saavutti hänen häntäluunsa ja meni hiukka alemmaskin, hän alkoi nostaa pyllyään pystyyn ja selkeästi halusi että peppuaaukkon myös koskettaisiin. Annoin kieleni vaeltaa pakaroiden sisäpinnoilla ja sitten kosketin kärjellä varovasti anusta. Hän värähti ja ynähti. Varovasti aloin pyöritellä kieltäni anuksella ja hän alkoi voihkimaan eli ei epäilystäkääk, se tuntui hänestä ihanalta. Jatkoin näin ja sitten laitoin sormet klitorikselle hieromaan. Ei varmasti kestänyt kuin 1 minuutti, kun hän laukesi voimakkaasti, lähes huutaen.
Ja tämä ei ole mitään miehen keksimä pornostoori vaan real life.
Kommentteja naiset, Kiitos.
Kommentit (23)
...vielä paremmalle jo on joskus saanu kunnon anaalipanon.
tottakai on niitä joita anaaliseksi/hyväily kiihottaa, yhtälailla joitakin kiihottaa eläinseksi tai bdsm. mua se(anaaliseksi) vaan etoo johtuen siitä että se KAKKAreikä :)
mietityttämään. Mitä sitten kun mies vetäisee sieltä elimensä jossa on sitä itteään. Se haju ja kaikki. Mua vaan ei ihan oikeesti sytytä.
Riippuu siis täysin tilanteesta.
t. nainen, joka on _pyytänyt_ miestä hyväilemään peppua
Kuulosti erittäin kiihottavalta!
Uskoisin, että monikin nainen tykkäisi moisesta käsittelystä. Se munan sisään työntäminen on ihan eri juttu, moni varmaan pelkää eniten kipua.
Likaisuuskin on tietysti yksi pelko, mutta itse ainakin saan ylimääräiset kicksit anaaliseksin tietynlaisesta " tuhmuudesta" . Konkreettisesti en tietty mistään kakasta innostu mäkään!
samaa mieltä kuin ed. Naisesi saa olla onnellinen, että hänellä on noin ihanasti hellivä mies.
Vierailija:
mietityttämään. Mitä sitten kun mies vetäisee sieltä elimensä jossa on sitä itteään. Se haju ja kaikki. Mua vaan ei ihan oikeesti sytytä.
ootko kokeillu?ei meinaan haise mikään ja tietenkin seksin jälkeen suihkkuun,herranjumala mitä ahdasmielisyyttä..mies 28v
Terävä huomio. Samalla vaivalla voisin vaikka väittää, että kaikki miehet ovat vaaleahiuksisia, kun kerran suurin osa tuntemistani miehistä on vaaleita. Koko sukupuolta koskevia kirjaimellisia yleistyksiä on typerä tehdä, koska naiset ovat kaikki yksilöitä siinä missä miehetkin.
En minäkään tule tänne mesoamaan, että _kaikki_ miehet tykkäävät dildosta takapuolessaan vai siksi, että mun mies sattuu tykkäämään.
toteutettu " peppuilu" , ei voikkaan tuntua kuin hyvältä!?! Jos kaikki muutkin miehet ymmärtäisivät, että hyvään peppuseksiin saattaa kuulua muutakin kuin vain survaisu B-rappuun, niin eiköhän olisi paljon enemmän naisia tällä planeetalla, jotka haluaisivat peppuseksiä harrastaa...
Minä ainakin haluaisin lisää ja lisää...Paremman puutteessa olen tosin joutunut tyytymään niihin survaisutyyppisiin setteihin, yääääh...Täytynee alkaa kouluttaa miestä...
Ap, jatka samaan tyyliin =)
mä ainakin kiihoituin tuosta ihan kybällä. Hyvin hoidettu ap! Tänään on panettanut muutenkin niin kovaa, et toivottavasti saan jotain vastaavaa illalla kotona :)
N28 joka tykkää sormi-peppu-jutuista
Puhtaina ja pestyinä meillä nautitaan.
Oman kullan kanssa etenin samaan tyyliin kuin ap. ekalla kerralla. Aikasemmin olin huomannu, että rakastelun loppuvaiheessa kullan peprureiän hyväily sormilla voimisti voihkintaa ja orgasmeja, vaikkei toinen siitä puhunut eikä ottanut asiaa koskaan esiin.
Oltiin sitten kerrankin mökillä saunassa ja olin luvannu pestä selän ja kaikki. Vaimo makas siinä vaiheessa vatsallaan kun pesin selkää ja pakaroita, valuttelin kauhasta vettä ja saippuaa.
Sitten alotin varovaisen suukottelun joka loppupeleissä eteni peppureiälle asti, kun ei vastustelua esiintynyt. Voihkintaa kyllä alkoi esiintymään.
Siitä pikkuhiljaa on päädytty siihen, että kun ollaan kunnolla puhtaita ja vaimo tarpeeksi kiihottunut, se peppu kääntyy selvästi vähän " vahingossa" siihen tarjolle suuseksin aikana. Eikä enää tuu ihmeesti ujostelua, vaan lantio nousee aika näyttävästi ylös patjalta niin, että suukot sekä kieli löytävät kyllä kohteensa :). Melko kiihottavaa molemmin puolin.
Varsinaista anaaliseksiä ei vaimoni kuitenkaan uskoakseni halua. Nämä leikit kiihottaa kuitenkin molempia kun ollaan tarpeeksi kiimaisia ja suihkunraikkaita. Orgasmi on aika taattu rakastelun jälkeen ja ymmärtäisin, että hieman voimakkaampikin sellainen. Ei siitä paljon puhuta jälkeenpäin, mutta kelvannut aina on.. :)
otan kohteliasuutena, ehkä..?
samat on vissiin harrastukset kuiteski ;-)
Mun poikaystävä aina hieroo ja hivelee mun pakaroita ja on kyllä ihan parasta mutta kun kerran osuu vähän liian syvälle niin ei oo enää kivaa kerran kakkasin vahingossa kesken hommien eikä se poikaystävääni juurikaan haitannut mutta aivan ihanaa se kyllä on:)
Sanoiko hän, että ei tykännyt, vai mitä tarkoitat tuolla, että ei kehdannut myöntää nauttineensa?
Kalu muuttuu peräsuolessa neekerinruskeaksi ja paska haisee. Hyhhyh.
Sitten ap heräsi ensimmäinen siemensyöksy housuissa.
Hyvin usein miehet väittävät, etteivät nauti heidän peppunsa (anuksensa) hyväilystä. Olisiko kyse vain siitä, ettette kehtaa myöntää nauttivanne myös siitä? Toki miehiäkin voipi olla erilaisia.
Miten AP kommentoi, jos aloituksen teksti olisikin näin päin?
Vierailija kirjoitti:
Hyvin usein miehet väittävät, etteivät nauti heidän peppunsa (anuksensa) hyväilystä. Olisiko kyse vain siitä, ettette kehtaa myöntää nauttivanne myös siitä? Toki miehiäkin voipi olla erilaisia.
Miten AP kommentoi, jos aloituksen teksti olisikin näin päin?
Ap:n avaus on kyllä ehtinyt tulla terhakkaan teini-ikään tässä välissä, joten ihan välttämättä ap ei käy enää edes päivittäin tsekkaamassa, olisiko tullut uutta kommenttia, joten älä pidättele hengitystäsi...
Mutta jos minä ap:ta odotellessa heitän väliheiton, niin en oikein ymmärtänyt kysymystäsi. Itse miehenä nautin toki anuksen hyväilystä, ja onnekseni vaimonikin sen ymmärtää ja haluaa tehdä minulle sillä tavalla hyvää, joka kerta sekstaillessamme. En tietysti puhu kuin omasta puolestani, mutta olettaisin vähintäänkin suuren osan muidenkin miesten pyllyistä toimivan jokseenkin samalla tavalla. Eli voisin kuvitella, että jos mies väittää ettei nauti tästä, niin todellakin hän usein tällöin ei kehtaa myöntää nauttivansa, ei edes itselleen.
Kommentoisin siis niin, että tuo sinun käännettyihin rooleihin versioimasi teksti pitää ihan paikkansa. Eli?
Ihmisillä on yksilölliset seksuaaliset mieltymykset jotka ovat todennäköisesti geenien määrittelemät(minkäs muunkaan ne voisivat olla? Ihmisen käytös on hyvin pitkälti geenien ja biologian ohjaamaa)
Itse en miehenä halua mitään perseen hyväilyjä joten ymmärrän hyvin naisia joilla on vastaavanlaisia fiiliksiä
survaisee varoittamatta sormensa anukseen, jopa melko syvälle. Se ei tunnu kovin mukavalta, voi olla kivualiasta. En koskaan pyydä kumppania koskettamaan peräaukkoa, koska kaikki miehet eivät erityisesti diggaa hommasta. Enkä minäkään aina halua tehdä sitä kumppanille, esto sekin.