Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kyllä työssäkäyväkin voi säästää alennusostoksilla, ostin kolmentoinnin sähköpyörän ja kahden ja puolen tontun läppärin kahdellakympillä, harmitti kun oli vaan yksi seteli mukana! (Verkkokaupan tuotepalautuksia, kaikki tuotteet 10 euroa!)

Vierailija
28.01.2023 |

Olisiko minun työssäkäyvän pitänyt antaa tuo sähköpyörä työttömälle köyhälle?
Ei, ajattelin kun en noin kallista pyörää muuten ostaisi. Tuon tietokoneen panen hyllylle odottamaan kunnes nykyinen hajoaa, nettiä vaan käytän, en pelaa!
Useamman tonnin voi säästää kauppareissulla tarjouksia ostellen jos ei ole liian kranttu, oma säästöni oli siis yli 5500 euroa.
Myös ihania sähkökitaroita oli kympillä ja kuvauskoptereita ja isoja lego-settejä mutta niihin rahani eivät riittäneet- ja eihän hyvästäkään tarjouksesta turhaa kannata ostaa!

N37, työssäkäyvä tarjoushaukka

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
28.01.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

Höpö,höpö

Vierailija
2/2 |
28.01.2023 |
Näytä aiemmat lainaukset

https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/44b5590f-2495-4bac-b710-4130e0398bb0

Ilmeisesti AP ollut tuolla:

Vantaan Vahinkotavarakeskus joutui ihmistungoksen valtaan lauantaina, kun se järjesti sosiaalisessa mediassa markkinoimansa ennennäkemättömän poistomyynnin.

Kaikki tuotteet myytiin vain kymmenellä eurolla. Valikoimassa oli muun muassa kuntopyöriä, urheiluvälineitä ja lasten turvaistuimia.

Vahinkotavarakeskus myy muun muassa vakuutusyhtiöiden lunastamia vahinkotavaroita. Nyt myynnissä olleet tuotteet olivat verkkokauppojen palautustuotteita.

Netissä oli kuvia muitakin, eräs pikkupoika oli ostanut 20llä Xboxin ja siirtolavsllisen lätkäliigoja, maireasti hymyili karkkiaarteensa päällä istuen!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yksi yksi