Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Parman vai Foreman kaapistot?

07.11.2006 |

Hei,



Saimme tarjouksen sekä Foremalta että Parmalta taloomme tulevien kaapistojen hinnoista. Edellinen oli peräti 2200 euroa edullisempi. Olimme jo kallistumassa tähän edullisempaan vaihtoehtoon, mutta Parman edustaja sai meidät miettimään vielä toisen kerran. Omaansa kun myy!



Mielellään ottaisimme vastaan kokemuksia Parman ja Foreman kaapistoista. Tuntuisi hullulta maksaa reilu pari tonnia enemmän, mutta toisaalta tuotteillahan voi olla eroja? Mene ja tiedä.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
07.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset


http://www.vauva-lehti.fi/keskustele/tm.asp?appid=&m=6940763&p=1&tmode=…



Novarthan myy siis samoja kaapistoja monella eri " imagolla" , eli Parma, Petra, A' la Carte ja Netto keittiöt ovat kaikki siis ihan samoja kaappeja. Kylpyhuonemalliston nimi on NovaSani.





Foremasta en mitään tiedä...

Vierailija
2/2 |
13.11.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Näytät toisen tarjouksen ja sanot, että otat mieluummin Parman jos se pääsee samaan hintatasoon. Aina ei tinkaus onnistu, mutta joskus hinta laskee huimia summia, kokemusta on.



Meillä on muuten Petra-keittiön asennus juuri takana eikä moitteen sanaa mistään. Ihanalta näyttää uusi keittiömme!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla