Syötkö McDonalds aamiaista?
Mä syön juuri! Double Fresh McMuffin (tosi hyvä aamupalasämpylä) ja ihana arabica-kahvi kermalla. Nam! Mitä muut av-mammat syö?
Kommentit (10)
Silloin tällöin, mutta se mcmuffin on niin pieni, ettei siitä nälkä lähde.
Mä tein niitä joskus itse teineille. Ymmärrän kyllä että on helpompaa astella mäkkiin ja tilata ateria😁
Fresh McMuffin on kyllä hyvä. Vaniljapuuro oli halpa ja hyvä (1€) silloin kun sitä vielä sai
Jos on mahdollisuus, niin syön kyllä. Ei ole pitkään aikaan tullut syötyä. Mutta silloin kun en ollut vielä etätöissä, niin pari kertaa viikossa.
Appelsiinimehun otan kahvin lisäksi myös. Vuosia sitten oli sellainen loistava jugurtti sen kanssa vaihtoehtona, jossa oli tuoreita marjoja. Niin hyvää jugurttia en ole edes kaupasta löytänyt. Mikähän jugurtti se oli?
Vierailija kirjoitti:
Silloin tällöin, mutta se mcmuffin on niin pieni, ettei siitä nälkä lähde.
Hyvän makuinen kyllä, ja riittää pieniruokaiselle. Mutta eipä sillä tosiaan kovin pitkään pärjää.
Hei. Olen mäkkärin vuoropäällikkö ja tehtäväni on valvoa että kaikki tarjoilijat hokevat vuorollaan JES!
Vierailija kirjoitti:
Hei. Olen mäkkärin vuoropäällikkö ja tehtäväni on valvoa että kaikki tarjoilijat hokevat vuorollaan JES!
Mä puolestani vahdin hesessä.
Sata kilsaa suuntaansa on turhan pitkä matka lähteä aamiaiselle, pitäisi nousta ihan helvetin aikaisin sen takia.
Jos ruiskaurapuuro on McDonalds aamiainen, niin söin.
Joskus söin, en enää kun on niin kallistunut.