Mt-ongelmaiset vanhat tädit maskeissa
Ovat likaisia, haisevat, harhailevat, mumisevat itsekseen, miksei kukaan tee noista jotain ilmoitusta?
Kommentit (10)
Jos annetaan iäkkäiden elää tavallaan. Voihan olla joku syy miksi mumisee. Ei kai jokainen haise sentään.
Minä tein naapurin maskissa haahuilevasta tädistä huoli-ilmoituksen ja nyt olen huomannut ettei ole asunut asunnossa pitkään aikaa. Luultavasti viety johonki laitokseen.
Voivat olla oikeasti vaarallisiakin, ovat niin sekaisin.
On se kumma, kuinka paljon joku pelkää vanhoja naisia.
Minä käytän maskia, enkä ole likainen, haiseva tai harhainen!
Miksi kukaan ei tee ilmoitusta sinusta ap? Näytät keskittyvän iäkkäiden naisten haisteluun enemmän kuin omaan elämääsi. Jotenkin on sellainen mutu, että ne mt-ongelmat on jollain muulla kuin maskeja käyttävillä ihmisillä🤔
Vierailija kirjoitti:
On se kumma, kuinka paljon joku pelkää vanhoja naisia.
Ei se ikä vaan ne mielenterveysongelmat.
Mt-tapauksia on teho-osastoilla ja leikkaussaleissa maskit naamalla. Väittävät vielä olevansa lääkäreitä ja hoitajia. Ovat aivan sekaisin vai mitä ap?
Olen ap:n hoitaja. Häneltä on netin käyttö kielletty. Tiukasta valvonnasta huolimatta hän on onnistunut kirjoittamaan viestinsä tänne. Valitamme hänen aiheuttamaa häiriötä ja pyrimme siihen, että vastedes ei tällaista pääsee tapahtumaan.
Eivät elä enää tässä maailmassa. Ovat joko dementikkoja tai vakavasti harhaluuloisuushäiriöisiä tai ihan vaan itsepäisiä jääriä jotka eivät usko mihinkään.