Pelottava tuo powerin uusi tv mainos!!!
Kamalaa. Ihmisen ilmeet on kun kauhuelokuvasta ja kädet lähtee venymään maata kohden ja kaikki muutkin ihmiset on mutkalla ja ilmehtii kun riivatut! Tuli mieleen kauna kauhuelokuvan rappuskohtaus siitä tyypistä mikä menee matalana mutkalla tietyöaidan ali! 😱
Kommentit (38)
Ei tule kyllä mainoksesta ensimmäisenä mieleen että lähdenpä käymään powerissa 😬
kaukaa kierrän.
Lapsia pelottaa, miksi tuota mainosta saa näyttää keskellä päivää!!
Outo mainos on kyllä. Kai sillä outoudella viitataan mukamas oudon halpoihin hintoihin tms.
Vierailija kirjoitti:
Lapsia pelottaa, miksi tuota mainosta saa näyttää keskellä päivää!!
Miksi lapsen pitää tollottaa koko päivä televisiota?
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
Lapsia pelottaa, miksi tuota mainosta saa näyttää keskellä päivää!!
Miksi lapsen pitää tollottaa koko päivä televisiota?
Sanottiinko että koko päivä??? Sateella voi joskus katsoa televisiota.
Mistä tämän mainoksen näkee? En omista telkkaria.
Minulle tulee mieleen kauhuleffa Legion
Meilläkin 1- ja 3-vuotiaat lapset pelkää/hämmentyy mainoksesta. Ja se tulee koko ajan, jos tv on jäänyt päälle ja lapset leikkii olohuoneessa.
3v selitti jokunen aika sitten, että yöllä pitkäkätinen mies vie. Tänään tajusin, että se tulee kaiketi tuosta.
Toinen on se Prisman mainos missä teinipoika venyy luonnottomasti! Minuakin ällöttää nuo mainokset, saati lasta!
En tajua, mihin kohderyhmään sen pitäisi vedota.
Enemmn pelottaa että ihmiset todella ostaa uusia puhelimia ym. romua vain koska halvat hinnat, vaikka eivät tiedä sellaista edes tarvitsevansa. M40 ituhippi
Se on ihan typerä mainos samoin kuin kaikki muutkin. Ainoa mainos jota siedän on se jossa kissa ottaa puhelimella kuvia koirien kanssa.
Ei herkille. A Haunting sarjassa demoniolio taas kohosi yläsuunnassa pitkäksi varjomaiseksi puikulaksi, joku hameen tapainen päällä ja oli hiukset kasvojen edessä - kuin etuosa olisi pään takaosa. Kammotti jo aikuistakin, vaikkei muuten pienestä säiky. Mutta se menee ohi ja parempi jättää väliin jotkut filmit. Toisaalta tosielämän kauhutkin pitäisi saada maapallolta pois, esim. on sotia, ihmiset käyttävät kaikenlaisia aineita liikaa, ihmisillä puute asunnoista etc. Parempaa maailmaa odotellessa.
Minun 7v. kysyi että miksei me ikinä käydä tuossa kaupassa.
Se on vastenmielinen ja ällöttävä mainos. Tekee aina mieli vaihtaa kanavaa.
Vierailija kirjoitti:
Se on vastenmielinen ja ällöttävä mainos. Tekee aina mieli vaihtaa kanavaa.
Ja edelleen tämä paskamainos pyörii, joka kerta pakko vaihtaa kanavaa kun tämä tulee. En enää ikinä tule ostamaan yhtään mitään kyseisen ketjun liikkeistä, koska tämä mainosvideo on niin vastenmielinen.
Jokseenkin ristiriitaista kauhistella mainosta, jos itse myöntää katsovansa kauhuelokuvia.
Kuulostaa pelottavalta. Ehkä niillä on liikaa asiakkaita ja enimpiä pitää pelotella loitommas...