Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Vähänkö täällä on kärttystä porukkaa... GOSH!!
21.10.2006 |
Mammat nappailee lääkkeitä ja kitisee... Taistelevat taas Stellasta, Kirsistä, Lolasta ym muista menestyvistä kun oma elämä on niin PERSEESTÄ.... Mammat purkavat vähän angsteja tänään..BUAH
Kommentit (2)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Kyllä minäkin luin Ilta-Sanomista Kirsin haastattelun. Mutta ihminen hänkin on. Hänellä on oma elämänsä jossa aika varmasti viihtyy. Ei mulla ole tarvetta alkaa arvostelemaan hänen elämäänsä.
Mulla on oma elämä jossa mä viihdyn, se on mun elämää, mun tyylistä ja näköistä. Se ei ehkä ole sitä mihin yleensä ihmiset ovat tottuneet tai mikä yleisesti on normaalia. Mutta meidän perheessä meidän asiat ovat normaalia.
Menkää vaikka Vaimot Vaihtoon ohjelmaan, jos elämänne on tylsää. Menkää vaikka lenkille ja puratkaa agressiiviset mielialat juoksulenkkiin. Syökää suklaata, hakatkaa seinään. Menkää suihkuun.
Elämä on paljon mukavempaa, kun ei ilkeile, vaan hymyilee.