Tulevat treffit jännittää
Olen jutellut erään hlö kanssa netissä ja vaikuttaa aivan herttaiselta ihmiseltä. Kuvia emme ole vaihtaneet ja näemme ensi viikolla. Yleensä treffit menneet niin että mä oon kiinnostunut mutta miehestä ei kuulu mitään. Pelottaa jos nyt on toistepäin ja mies tykästyykin minuun ja mä en siihen. en haluaisi loukata tätä ihmistä koska on tosi mukava ihminen :( Kemiaa kun ei vain voi tietää ennen kuin on nähnyt.
Kommentit (9)
Kai ne aina vähän jännittää.
Kuuluu asiaan :D
Älä mieti liikaa etukäteen. Moni vaan treffailee treffailee, ilman aikomustakaan mistään suhteesta.
Ota vaan poskeen, niin kaikki menee hyvin.
Jaahas, mies on siis herttainen ja mukava. Ikään kuin naiset kiinnostuisivat tuonkaltaisesta miehestä :D Ei ole tarpeeksi jännä naisten makuun.
Tuskinpa olet kiinnostava. Herätys..
Aikuinen kestää mahdolliset pakit. Kokeilematta et saa mitään
Mitä, kirjoittelevatko ihmiset vielä netissä jonkun kanssa ilman kuvien vaihtamista samantien, ohhoh?! Siis että sisältö on kuoren edellä? Palautti hieman uskoani ihmiskuntaan.
:D