Miksi naimisissa olevan nainen laittelee "herutuskuvia" Instagramiin?
Kommentit (47)
Tykkää olla kauniina, kyllähän ukkomiehetkin pullistelee. Ei kovin mielenkiintoinen trolli, teitkö jo seuraavan aloituksen?
Mulla on, oon siis melkein vielä teini-ikäinen tai vähän yli blondi. Pari tissikuvaakin löytyy, sellaisia taidekuvia. Laitan nettiin, koska olen NIIN kaunis ja viehättävä , hymyilevä pörröpää
Miks naimisissa oleminen muuttais sitä millasia kuvia laitan nettiin?
Haluaa ihailijoita ja että muut näkevät hänen kauneutensa. Jos mies lähtee, tulee tilalle erkki ja pertti. Tai ehkä haluaa olla suosittu kuten instanaiset, muoti-ilmiö. Jos herutuskuva on seksuaalinen, vaikea sanoa mitä hakee, huomiota ja rahaa?
Saako niillä paljon seuraajia ja sitä kautta kaupallista yhteistyötä tms. taloudellista hyötyä?
Eli kun mennään naimisiin niin selfiet ja muut kuvat on ehdoton no no? Pitää postata vaan fotoja pieruverkkareissaan.
Sexyjen kuvien laittelu someen on aina huomionhakua muilta miehiltä ja eräänlainen soidinkutsu nykynaisille oli kyseessä sitten alitajuista toimintaa tai laskelmoidumpaa.
Vierailija kirjoitti:
Jos naisilta kysytään, niin syy on miehessä.
Syy on aina miehessä. Sinkku N31
Etsii parempaa miestä.