Lue keskustelun säännöt.
Uusia ystäviä kotiäideistä
11.10.2006 |
Etsin uusia sähköpostiystäviä kotiäideistä. Itselläni on kaksi lasta: tyttö 8/03 ja poika 7/05. Olen nyt kotona lasten kanssa ja olisi kiva vaihtaa ajatuksia muiden kotonaolijoiden kanssa esim. lapsista, kotitöistä, yms. Tuntuu, välillä,että KUKAAN EI YMMÄRRÄ..
Kommentit (4)
Joo, esikoiseni kanssa kotona olen ja " juttu" kavereita kaipailen, Kirjoittele osoitteeseen temi2@hotmail.com
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
mä oon kans lasten kans kotona ja lapset on syntyneet 4.12.2004 ja 28.12.2005 ja nyt odotan kolmatta rv on nyt 29+3 ja laskettuaika on 3.1.2007,ois kiva saada muista kotiäideistä kirjottelu kavereita!!jos kiinnostaa nii kirjota osotteeseen:joulutytot0405@tuubi.net
Täsäpä myös yksi kotiäiti joka mielellään kirjoittelisi ja aika paljon myös ymmärtää! ;) niin iloja kuin surujakin! Aika samanikäisiä lapsiakin on meillä! mutta kirjoittele niin tutustutaan!
ankka6@luukku.com