Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Muistan edelleen kun tein abortin

Vierailija
15.05.2022 |

Ja kun mun tuttu saa lapsen tulee jotenkin kylmät väreet. Varsinkin kun katsoo sitä ultraääni kuvaa tuossa jonka hän jätti. En olis kyennytkään pitämään lasta ja sille olis todennäköisesti tullu nää mun oppimisvaikeudet . Ja sillee. Nyt oon ollu aika ahdistunut kun mua on alettu kiusaamaan ihan kunnolla eikä mitenkään pienesti.
Koska en oo täysin samanlainen kuin muut niin saan kyl kuulla siitä. Ja mä oon niin ahdistunut etten kykene ulos. Oon vaan miettiny kotona mitä saan taas kuulla ku meen käymään jossain ku oon nykyään pilkan kohde. Siis normaalit lapset ja vanhemmat myös, käyttää hyväkseen mun alistunutta asemaa ja huutelee kaikennäköstä.

Lisäsin ton kiusaamisjutun tohon koska mun erilaisuus on niin iso ongelma tuntemattomille.
Ja oon hyvin usein miettiny itsemurhaa ku tää on tosi ahdistavaa, että sua kiusataan asioista mille ei voi mitään.

Oon miettiny että jos nää ihanat jotka musta tekee pilaa ni tappais mut. Voisin säästää rahaa ja maksaa niille siitä. :) mut kerro kokemuksia jos sä oot joskus tehny abortin. Tämmöstä mun elämä on.

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kuusi kolme