Yök! Näin pornofilmin, missä nainen otti anaaliseksin jälkeen suoraan kalun suuhunsa ja jatkoi miehen imemistä suuseksillä!
Voiko olla totta vai trikkiä? Eikös se kalu maistu suoraan sanoen p*****a tuollaisen jälkeen?
Kommentit (18)
Mutta mitäpä ne huumatut narkkarihuorat ei leffoissa muutenkin tekisi. Ei tunnu mikään missään.
Ihan normaalia pornoleffa touhua. Sanoisinpa n.100 leffan kokemuksella että ehkä kolmessa niistä muijat on selkeästi kamoissa tai humalassa. Huomattavan monessa ne ilmiselvästi nauttivat siitä mitä tekevät. Mistähän tuo " narkkarihuora" luuloa oikein tulee? Miksi nainen ei muka voisi oikeasti nauttia seksistä kameran edessä kun se voi tehdä sitä muuallakin. Järkkyykö lahnan maailmankuva kun näkee oikeasti kiihkeää menoa videolta?
En ole narkkari, enkä ollut huumattu tai humalassa. Olin tehnyt suolihuuhtelun, joten penis maistui ihan samalle kuin emättimestä tulleenakin. Jos olisi tuntunut vastenmieliseltä tehdä tuo, niin mikään pakko ei olisi ollut; ainakin Suomessa kaikki tehdään naisten ehdoilla (tai no mallien ehdoilla yleensäkin, kenenkään ei tarvitse tehdä mitään mitä ei halua).
naiset, jotka eivät suostu pissaamaan toistensa päälle ja syömään miehen paskaa, ovat estoisia lahnoja. Varma tieto vankan kokemuksen pohjalta.
Vierailija:
Voiko olla totta vai trikkiä? Eikös se kalu maistu suoraan sanoen p*****a tuollaisen jälkeen?
Tämähän on muotia nykyään. Et kai halua olla vanhanaikainen ja estynyt?
nainen joka ei suostu syömään kakkaa filmissä, tekee sitten jotain muuta elääkseen. Jos sitten kuitenkin ollaan tekemässä filmiä jossa naisen pitää syödä kaakkaa niin sitten hankitaan siihen sellainen nainen joka haluaa sitä tehdä, korvausta vastaan luonnollisesti. Sama koskee käsittääkseni pissaamistakin.
Ei nää niin kovin vaikeita asioita ole, estynyt lahnakin voi ymmärtää vaikkapa esimerkin avulla että jos esim. ihminen ei tykkää jäätelönmyyjän työstä, hän voi alkaa vaikka osastopäälliköksi.
Vierailija:
naiset, jotka eivät suostu pissaamaan toistensa päälle ja syömään miehen paskaa, ovat estoisia lahnoja. Varma tieto vankan kokemuksen pohjalta.
Wau, mahtavaa huomata ettei itsellä mene vielä kovin huonosti :DD
niin sitten ei tietysti kannata sellaisen tulla, jolle palkka olisi tärkeä!
Vierailija:
Mistähän tuo " narkkarihuora" luuloa oikein tulee? Miksi nainen ei muka voisi oikeasti nauttia seksistä kameran edessä kun se voi tehdä sitä muuallakin.
Kai tuossa välissä on muitakin, kuten ne ammattimaiset tyypit, joilla työ on parhaimmillaan kivaa, kurimmillaan epämukavaa ja tylsää. Näyttelijöitähän ne naisetkin filmeissä on, tuskinpa kellään koko ajan superkiihkeä fiilis on, jos työkseen panee.
Vierailija:
Kai tuossa välissä on muitakin, kuten ne ammattimaiset tyypit, joilla työ on parhaimmillaan kivaa, kurimmillaan epämukavaa ja tylsää. Näyttelijöitähän ne naisetkin filmeissä on, tuskinpa kellään koko ajan superkiihkeä fiilis on, jos työkseen panee.
Vähän kärjistäen voisi sanoa että ei ne pornoleffat eroa todellisuudesta poljon mitenkään. Molemmissa tekee välillä mieli, välillä ei, vaikka naidaankin. Molemmissa näytellään aika ajoin. Molemmissa naidaan vierasta silloin kun siltä tuntuu.
:=)
Kyllähän se suoli on huuhdeltu ja suussaan se huuhtoutuu. Mies tykkää takuuvarmasti.
Provo...mutta tein juuri eräänä iltana. Eka kertani.
Pornofilmin kuvaaminen on täysipäivästä työtä. Sinä näet sen 30 minuuttia sutimista. Todellisuudessa siinä on parit ateriatkin syöty välissä. Tai se kulli pesty ”leikkauskohdassa” ennenkuin se työnnetään sinne suuhun. Mällinlennätykset saatetaan tehdä kaikenmaailman saippuapumpuilla yms. Katsoin joskus dokkarin missä noita kikkoja näytettiin. Eräällä pornotuottajalla on myös youtubessa bloobers-sivusto (tietty ilman seksiä). Näyttelijät joutuu joskus lämmittelemään toisiaan jonkin aikaa. Suosittelen tutustumaan asiaan, on meinaan aika sykähdyttävä näky nähdä se pornonäyttelijä oikeana leikkisänä hymyilevänä ihmisenä.
Jatkoi imemistä suuseksillä? Okei.
Vierailija kirjoitti:
Pornofilmin kuvaaminen on täysipäivästä työtä. Sinä näet sen 30 minuuttia sutimista. Todellisuudessa siinä on parit ateriatkin syöty välissä. Tai se kulli pesty ”leikkauskohdassa” ennenkuin se työnnetään sinne suuhun. Mällinlennätykset saatetaan tehdä kaikenmaailman saippuapumpuilla yms. Katsoin joskus dokkarin missä noita kikkoja näytettiin. Eräällä pornotuottajalla on myös youtubessa bloobers-sivusto (tietty ilman seksiä). Näyttelijät joutuu joskus lämmittelemään toisiaan jonkin aikaa. Suosittelen tutustumaan asiaan, on meinaan aika sykähdyttävä näky nähdä se pornonäyttelijä oikeana leikkisänä hymyilevänä ihmisenä.[/quote
Noissa pätkissä on kirjaimellisesti satoja esimerkkejä siitä, kun penis otetaan ilman mitään kuvakulmanvaihtoja tai leikkauksia suoraan pepusta suuhun.
kun suoli on hyvin huuhdeltu. Ei mitään epänormaalia.