Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Eroonjumeista

Tosijumissa
06.04.2022 |

Onko jonkulla kokemusta firmasta eroonjumeista. Ostin sieltä hienon paketin, mihinkiului vaikka mitä ohjelmia. Tarjouksessa luvattiin, että ne voi ladata omalle koneelle. Menin halpaan ja ostin. Nyt en saakaan ohjeita koneelleni lataamiselle useasta pyynnöstä huolimatta. Onko minua huijattu???

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
09.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Samoin kävi minulle. Maksoin 27e paketista enkä pääse nyt niille annetuilla salasanoilla avaamaan videota. Huijaus on. Tästä opin etten enää tilaa mitään netistä.

Janna

Vierailija
2/3 |
09.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hyväuskoisia on helppo höynäyttää. Ottaisin yhteyttä kyseiseen firmaan ja kertoisin ongelmasta.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
09.07.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ottakaa yhteyttä siihen yrittäjään suoraan. En ole itse hänen ohjeitaan ladannut, mutta mainoksissa on useita kommentteja joissa kehutaan ohjelmia. On paljon näkynyt myös kommentteja, joissa valitetaan samoista ongelmista mitä teillä on ja yrittäjä on niihin vastannut. Hänellä lienee vaan teknisiä ongelmia, käyttää varmaan jotain huonoja alustoja tai ohjelmistoja.