Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Miehelle miesseuraa?

Utelias
06.04.2022 |

Olen nyt löytänyt tämän puolen itsestäni, että miehet ovat alkaneet kiinnostaa siinä mielessä. Asun pienellä paikkakunnalla, ja siellä en ainakaan aio esitellä julkisesti tätä taipumustani. Olen tulossa viikonloppuna Helsinkiin, ja nyt olisi tarkoitus tehdä unelmasta totta ja kokeilla miehen kanssa.

Missä siellä voisi tavata miehiä siinä merkityksessä? Minulla on vielä se rasite, että olen viisikymppiseni jo viettänyt, joten löytyykö tämän ikäiselle miehelle enää tutustumispaikkoja?

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
06.04.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eiköhän paras paikka ole se gaysauna Vallilassa.

Vierailija
2/3 |
07.04.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kannattaa piipahtaa Helsingin homobaareissa, niissä liikkuu porukkaa melko lailla laidasta laitaan. Googleta. Hugo’s Room ja Room Blvd on vissiin päivälläkin auki olevia baareja ja Hercules yökerho.

Olen myös ymmärtänyt, että Helsingin uimahallit on sellasia paikkoja, missä voi huomata katseista, että joku voisi olla kiinnostunut. Kunhan olet hereillä pienten signaalien suhteen. Saunassa voit sitten aloittaa jotain juttelua vaikka säästä tai Ukrainasta, aika nopeasti huomaat, jos jotain on.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
07.04.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitos ystävällisestä vastauksesta. Tämä auttoi paljon eteen päin.