Sain psykologian alustavista E ärsyttää ja itkettää
olisin halunnut L. Onko noilla loppupeleissä edes mitään väliä vai onko aihetta suruun? Tulee idiootti olo.
Kommentit (15)
Pelotteleeko ylempi? Vai onko tuo totta? Apua! :(
Ap
Me ollaan keenereitä kaikki, kun oikein silmin katsotaan. Ei mulla muuta.
Kaikkea ei voi saada. Jos et ennen ole huomannut.
E on hieno saavutus.
Ei tarvitse korottaa.
Täällä englannista E ja harmitus päällä kun L olisi ollut realistinen.
Katsotaan miten loppupeileissä käy. Muuttuuko pisteet tai pisteraja ylioppilaslautakunnassa. Pienestä on kiinni.
Sen jälkeen kun olet päässyt opiskelemaan, ei ketään enää kiinnosta yo-arvosanasi.
Miksi kirjoitit noin turhan aineen? Humanistihömppää. Kirjoitit varmaan terveystiedonkin.
[quote author="Vierailija" time="24.09.2015 klo 11:55"]Miksi kirjoitit noin turhan aineen? Humanistihömppää. Kirjoitit varmaan terveystiedonkin.
[/quote] Koska minusta tulee psykologi :)))
Alapeukut tulevat siitä, että tämä on niin päivänselvä provo.
Jos ei ole ja sinua ihan tosissasi itkettää se, että et saanut parasta arvostelua, sinulla menee todella huonosti! Ei siksi, että tulisi vain E vaan siksi, että sinä pyrit täydellisyyteen. Siinä sinä et tule kovinkaan usein onnistumaan. Sinua tulee itkettämään yhtenään, kun et saavuta täydellisyyttä kuitenkaan.
Et pääse kunnon töihin karua mutta totta. itsellä kaikista L ja jos lapseni saavat alle L niin en vitussa järjestä mitään Yo juhlia ja saavat lähteä heti 18 täytettyään helvettiin kotoota. Tyhmät paskaiiset.