Uino blogi
Mielestäni Uinon ulkonäössä on tapahtunut suuria muutoksia ihan pienellä aikaa, hänestä on tullut jotenkin todella "muovisen" ja kylmän näköinen, uudet hiukset vielä korostavat tuota lookkia. Onkohan hän käynyt jossain kauneusleikkauksessa?
Kommentit (10)
Tyttö asaa vaan meikata todella hyvin. Plus tosiaan uudet hiukset korostaa
Kasvot muuttuneet päärynän mallisiksi. Aiemmin olivat ovaalin malliset. Miksi? Fillereiden syytä?
Jos on koulutukseltaan kampaaja niin miksi ei suosi terveen näköisiä hiuksia?
Vierailija kirjoitti:
Jos on koulutukseltaan kampaaja niin miksi ei suosi terveen näköisiä hiuksia?
Tätä minäkin olen ihmetellyt. Hän sitä paitsi tulee aina kampaajalta hyvännäköisten hiusten kanssa pois, mutta pilaa ne itse vääränlaisella hoidolla. Miksi?
Hopeashampoot ovat pahimpia hiusten kuluttajia, sisältävät normaali shampoota enemmän kuivattavia ainesosia joten ei ihme jos letti näyttää risuiselta jatkuvien hopeashampookäsittelyjen jälkeen.
Sitäpaitsi eikö tuollainen harmaa "granny hair" mennyt pois muodista tuolla maailmalla noin 2 vuotta sitten?
Se neularullavideo oli hyvä, on mukavaa hänelle kun pystyy lähtemään meikittä ulos kun ihon sävy tasaantunut huomattavasti. Ajattelin tilata tuon itsekin, mutta oliko missään promokoodia että firma tietää että asiakkaan tilaus on tullut Uinon blogin kautta?
Lisään äskeiseen että nyt noita saman merkkisiä neularullia on näkynyt jonkin verran myös ruotsalaisissa blogeissa (olen kaksikielinen joten lueskelen myös niitä), mutta tottakai haluaisin tukea suomalaista bloggaajaa ja ostaa tuotteen hänen kauttaan.
Tän päivän video tuleekin huomenna, ketä yllätti?!
Hys hys näistä ei saa puhua