Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
Kokemuksia maskikauppa.fi:stä?
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Tämä on vanha keskustelu, mutta kommentoin silti oman kokemuksen perusteella:
Tilaamani tuotteet ovat tulleet aina melko nopeasti. Vuonna 2023 sain hyvin pian vanhenevia tuotteita, mutta asia korjattiin kun reklamoin niistä heille.
Nyt alkuvuonna 2025 tilaamani tutut tuotteet (olen tilannut ihan samoja heiltä aiemminkin) toimitettiinkin yllättäen kokonaan ilman tuotteiden omia pahvipakkauksia, joten minulla ei ole mitään tietoa mm. tuotteiden "parasta ennen" päiväyksistä. Pahvipakkausten puuttumisesta tai päiväyksistä ei ollut nettisivuilla mitään mainintaa.
Olen yrittänyt selvittää pakkausten puuttumista ja tuotteiden päiväyksiä heiltä eli ottanut asiakaspalveluun yhteyttä sähköpostitse, fb-sivuilla, puhelimella ja heidän palautelomakkeella, mutta en ole edelleenkään saanut heiltä mitään vastausta.
Tämän vuoksi en enää jatkossa tilaa heiltä tuotteita.