Miettikääs hei mitä kaikkia eritteitä sieltä naisen alapäästä tulee
Kusta, verta ja jotain epämääräistä valkoista mönjää ja limaa. Ja te haluatte uittaa kikkeliänne siellä?!
Kommentit (24)
Siksi se onki niin ihana! Ihanaa kun nainen pissaa naamalle, sen jälkeen pillun nuoleminen maistuu ihanalle. Kunnon panon jälkeen se vasta hyvälle maistuuki, eikä menkkapilluakaan ole hassumpi nuolla!
Joo enpä koskaan aiemmin tullut ajatelleeksi miten ällöttävä reikä se pillu on.
Onneksi tyttöystävä tykkää peppuseksistä niin pannankin tästä lähtien vain kakkoseen
Luettelosta unohtui anuksen eritteet!
Homoilu on terveempää hommaa. Perseestä tulee vaan paskaa ei muuta.
Vierailija kirjoitti:
Homoilu on terveempää hommaa. Perseestä tulee vaan paskaa ei muuta.
Ei kun homoilu on perseestä.
Ap on ihan selvästi homo kun ei ymmärrä.
Entä sitten penis? Järkyttävän näköinen sinipunainen mötkyjossa löysää nahkaa ja lima valuu ja se sperma, kusi samasta viemäriputkesta ja se pesemätön töhnä.
Olisi hyvä kai ymmärtää, että pillu tuntuu hyvälle. Siis todella hyvälle, tulee sieltä sitten mitä vain aika-ajoin.... Kokeile joskus, saatat yllättyä mielihyvästä. On sellainenkin mahdollisuus, että saisit naisenkin nauttimaan jos haluat. Kivaa on.
Nii ja kaiken huipuksi vielä rääkyviä kakaroita
Omasta hygieniastaan naiset eivät juuri huolehdi ja haukkuvat miehiä kaikin tavoin. Suihinotto on todella hurjaa ja naisille annettu suuseksi normaalia siinä valkovuodossa ja karvoissa. Eiköhän joku tästäkin suutu.
Seivinpäin en oo pillua nuollu kymmeniin vuosiin mutta räkäkännissä vosun revaa usein.
Kauhia on se tauti minkä juuri pillua nualemalla voi saada.
Kumitta panematta ei samaan yllä sano.
Yäk, älkää älkää, älkää leikkikö miähet mitää panomiästä ja pillua lipittäkö, hirveä visvainen syylä kielenhelmassa jonakin aamuna heräätte ja kovaan äidin ikävään.
Hyi ja yäk.
Haluan niin kovasti purskauttaa omat eritteeni sinne sekaan.
Miehenä ne hyvät puolet on juurikin helppous ja puhtaus. Naisella vaikka mitä tauteja voi pesiytyä, sit haisee ja vuotaa. Yöks! edes ajatella mitä koktaili jossain tamponissa, siteessä tai pahimmillaan alusvaatteissa tai housujen haarojen välissä voi olla. *Oksennus*
No kyllä sen miehenkin alaosasto valuu ties mitä sen normaalin kusen ja pas.an lisäksi. MM spermaa, touhutippoja ja persvaosta inhohikeä.
Ja mitä tulee puhtauteen, itse pesen jokakerta kun käyn veskissä, bideellä, myös ne nivuset.
Mies sanoo, ettei ole ikinä haissut eikä maistunut mitään outoa. Myö mies pitänyt aina itsensä puhtaana.
Jos ette nuole, ei sen naisenkaan tarvitse munaa suuhunsa ottaa.
Its called reilu meininki.
Valkovuodon ja ulosteen jätän väliin, mut pestystä värkistä kiimaliimat, pissat, menkkaveret... kaikki käy, rekkamies ajaa kelillä kuin kelillä-
Vierailija kirjoitti:
Valkovuodon ja ulosteen jätän väliin, mut pestystä värkistä kiimaliimat, pissat, menkkaveret... kaikki käy, rekkamies ajaa kelillä kuin kelillä-
Eikä se pesukaan viime wc reissun jälkeen nii tarkkaa oo, pikkupissatipat haittaa.
Nuorenahan ne festaripillut nuolin puhtaaks, palkaks sai panna, nykyää semmosta ei löydy, festari-ikä ohi
No hyi, en halua enää.