Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ideoita miehen 40v lahjaan ja kakkuun?

Vierailija
04.08.2015 |

Oma pää lyö lahjan suhteen varsinkin ihan tyhjää, en halua ostaa mitään mitä mies tarvitsisi, koska hän voi ne jutut ostaa ihan itsekkin. Tämä on lahja joka siis pitäisi olla sellainen, ettei mies muutoin tällaista ostaisi.

Herkkuihin menevä, joten 40kg karkkia varmaan ois mieluinen. Ideoita? Max 300 euroa, noin suunnilleen.

Bemarilla ajelee, joten siitä merkistä voisi kakkuidea tulla, tai sitten tissikakku :D ideoita tähänkin, kaikki mahdolliset, toteutus ei ole ongelma

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
04.08.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

ensin luin että idiootti miehen, siihen olis ollu paljonkin ideoita :D

karkkia voi tilata tuolta https://candyhero.com/ tilasin itse lasten synttäreille ötökkätikkareita, olivat "menestys"

muuten on kuule itse miehen tyylistä ja luonteesta kiinni. jos on bemarimiehiä niin varmaan tykkää bemarikakusta. omasta mielestäni tissikakut on mauttomia, ei ole varmaan kännistä polttarimeininkiä kuitenkaan tarkoitus järjestää? tietty jos kaikilla on loistohuumorintaju niin tissikakku toimii mutta yleensä se menee öhöhöhöhhehheh-katotissit-höröttämiseksi ainakin noilla miehillä olkootkin nelikymppisiä.

lahjan itse antaisin jotain elämystä, keikkaliput hotelleineen tms

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi viisi kahdeksan