Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olen hyvä ihminen

Vierailija
03.03.2022 |

Soitan iltalehteen että lähden puolaan auttamaan. Tuon sieltä 5 ihmistä turvaan. Voi jööses miten pösilöitä ihmisten pitää olla. Älkää nyt PRKL menkö sinne hämmentämään. Tarpeeks sekasortoinen tilanne ilman teitäkin.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
03.03.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuo auttamishalu nousee pelosta, jota ihmiset yrittävät rauhoittaa. Antaa mennä, jos haluavat. Ainakin tarkoittavat hyvää. Parempi olisi antaa euron kolikko, kun 5 miljoonaa ihmistä antaa euron, tulee 5 miljoonaa euroa.

Vierailija
2/3 |
03.03.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sinne ei pidä mennä lisäämään tungosta ja aiheuttamaan lisävaivaa, avustusjätjestötn kautta asia joutuu tarkemmin ja oikeaan paikkaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
03.03.2022 |
Näytä aiemmat lainaukset

Älkääkö ainakaan lähettäkö sinne kaatopaikkatavaraa, kuten vaatteita. Siellä samoin kuin tsunamin aikaan ongelmana on mätänevät vaatekasat.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kahdeksan kolme