Suomalainen blogisti tappanut kyyhkysyiä ja vastasyntyneitä poikasia
Kommentit (10)
Täysidiootti, kovat sakot perään niin että tuntuu elämässä. Karma bites... I hope.
Onpa "kova" jätkä. Hyi miten rumakin munanaama, tuota päin ei varmaan kukaan edes pieraise niin sen pitää hakea tyydytystä viattomia eläimiä tappamalla. Säälittävä otus.
Pitäiskös soittaa Dexterille? Tuollainen paskaläjä sopii hyvin Dexterin... asiakkaiden joukkoon.
Jutun kommentteja jos on uskominen, tuolla kuspäällä on lapsiakin jotka otettu huostaan. Onpa kumma...
Hyi vittu mikä inhottava mies. Nousi kaikki karvat pystyyn.
Tuolla kommenteissa joku kirjoitti, ettei tyypillä ole kaikki muumit laaksossa, niin taisi mennä vähän pieleen. Oikeasti meni näin: Tyypillä on kaikki muumit paenneet muumilaaksosta, joka on joutunut kusitulvan alle. Kusessa kelluu uppoava kanootti, josta kaikki inkkarit ovat hypänneet turvaan ajat sitten. Kanootissa on eväskori, jonka eväsleivät on homeessa. Lisäksi kaikki ruuvit ovat irronneet.
Tämä tyyppi saa erään toisen kiduttajan (kissantappovideon tehnyt "taiteilija") näyttämään miltei ihmiseltä.
Kyseiseltä tyypiltä on lapset viety ihan TODELLA HYVÄSTÄ syystä. Ei ollut mikään pikku juttu miksi veivät. Paljon onnellisimpia ja normaaleja ovat muualla. Saavat normaalin ja tasapainoisen elämän eikä heidän tarvitse nähdä sitä hullua joka joskus isä nimeä käytti.
Eiks tää sama jätkä joskus esitellyt veistä, joka oli rakennettu miesten tekopenisvarteen?