Mies ei suostu katsomaan pornoa kanssani!
En ymmärrä, missä on vika. Miten saan miehen katsomaan pornoa kanssani?
Kommentit (22)
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 20:55"]Juota sille kaljaa, jos se auttaa:)
[/quote]
Miten se auttaa? Ap
Ei se sun mies suostu katsomaan minunkaan kansaa pornoa, mitä tehdään? Jäteittäiskö se sika?
Minusta tuo on outoa mieheltä :/ ap
Ehkä sitä hävettää kun oman rakkaan kanssa heppi nousee vaikka katsoo jotakuta muuta? (Sido se Kellopeliappelsiini tyylisesti niin pakko katsoa :D)
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 21:00"]Ehkä sitä hävettää kun oman rakkaan kanssa heppi nousee vaikka katsoo jotakuta muuta? (Sido se Kellopeliappelsiini tyylisesti niin pakko katsoa :D)
[/quote]
Hyvä idea! Ap
Vaimo joskus ehdottaa että katsottaisiinko pornoa. En mene siihen ansaan. Alkaisi aivan vitunmoinen sota siitä, millaista pornoa valitsisin. Hän sanoisi että saat valita mutta sitähän se ei tarkoita. Jos sattuisin valitsemaan pätkän jossa teiniä pannaan perseeseen niin johan alkaisi tenttaus. "haluutko säkin panna tollasta teinityttöä ( totta vitussa) ja peppuun (ööh, joo)". Joten emme katso pornoa. Ainakaan yhdessä.
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 21:03"]Vaimo joskus ehdottaa että katsottaisiinko pornoa. En mene siihen ansaan. Alkaisi aivan vitunmoinen sota siitä, millaista pornoa valitsisin. Hän sanoisi että saat valita mutta sitähän se ei tarkoita. Jos sattuisin valitsemaan pätkän jossa teiniä pannaan perseeseen niin johan alkaisi tenttaus. "haluutko säkin panna tollasta teinityttöä ( totta vitussa) ja peppuun (ööh, joo)". Joten emme katso pornoa. Ainakaan yhdessä.
[/quote]
Minä voisin valita. Tosin pidän bdsm- tyyppisistä jutuista... Ap
Tuollainen mies kelpaa kyllä monelle. Tervehenkiseltä vaikuttaa.
Mitä helkuttia? Kyllä sulla on hönö mies, minun mies käskee valikoimaan sellaisen pätkän ja yksityiskohtaisen kohtauksen, jonka haluan ja voin sanoa, että olen enemmänkin kuin tyytyväinen tähän järjestelyyn.
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 21:09"]Mitä helkuttia? Kyllä sulla on hönö mies, minun mies käskee valikoimaan sellaisen pätkän ja yksityiskohtaisen kohtauksen, jonka haluan ja voin sanoa, että olen enemmänkin kuin tyytyväinen tähän järjestelyyn.
[/quote]
Tätä just! Paraneeko vaihtamalla?!?
Voi se olla että se kiihottuu semmosesta pornosta mistä tietää että et halua nähdä..
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 21:16"]Voi se olla että se kiihottuu semmosesta pornosta mistä tietää että et halua nähdä..
[/quote]
Mmm. On hyvin vähän mikä minua haittaisi. Ap
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 21:41"]
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 21:16"]Voi se olla että se kiihottuu semmosesta pornosta mistä tietää että et halua nähdä.. [/quote] Mmm. On hyvin vähän mikä minua haittaisi. Ap
[/quote]
Esimerkiksi sperman pierijät kakkonen.
Cum farters 2
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 21:03"]
Vaimo joskus ehdottaa että katsottaisiinko pornoa. En mene siihen ansaan. Alkaisi aivan vitunmoinen sota siitä, millaista pornoa valitsisin. Hän sanoisi että saat valita mutta sitähän se ei tarkoita. Jos sattuisin valitsemaan pätkän jossa teiniä pannaan perseeseen niin johan alkaisi tenttaus. "haluutko säkin panna tollasta teinityttöä ( totta vitussa) ja peppuun (ööh, joo)". Joten emme katso pornoa. Ainakaan yhdessä.
[/quote] Tämä voisi olla minun kirjoittama, tosin minulla ei ole vaimoa mutta en olisi minäkään ruvennut katsomaan pornoa ex-tyttöystäväni kanssa. Hän olisi varmasti raivostunut, jos olisin laittanut esimerkiksi sellaista pornoa missä pannaan jotain kunnon MILFfiä perseeseen.
Mun poikaystävä ei halua katsoa mitään pornoa yhdessä. Pikkasen loukkaavaa kun katsoo kuitenkin salaa ja luulee etten ole huomannut. Joskus se on unohtanut poistaa sivuhistorian koneelta, niin siellä on ollut milf juttuja ja ig:ssä huomasin että seurailee ainakin marika fingerroosia yms. vastaavia. Kai se sit vaan häpeää kiinnostuksen kohteitaan. En tiedä onko toikaan normaalia.
[quote author="Vierailija" time="17.07.2015 klo 13:02"]Mun poikaystävä ei halua katsoa mitään pornoa yhdessä. Pikkasen loukkaavaa kun katsoo kuitenkin salaa ja luulee etten ole huomannut. Joskus se on unohtanut poistaa sivuhistorian koneelta, niin siellä on ollut milf juttuja ja ig:ssä huomasin että seurailee ainakin marika fingerroosia yms. vastaavia. Kai se sit vaan häpeää kiinnostuksen kohteitaan. En tiedä onko toikaan normaalia.
[/quote]
Just tuolla aiempi vastaus sopii tähän, että sitä kiinnostaa sellainen porno mistä tietää että sä et sitä halua nähdä. Eikä tuolla instagramissa mitään pornoa pitäisi olla.
Mitä vittua? Olet ottanut äijän jolla on liian pieni kulli ja paha alemmuskompleksi. Yritä löytää leffoja joissa äijillä on pienet melat tai mieluummin vaihda se looooser....
[quote author="Vierailija" time="29.07.2015 klo 17:25"]
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 22:21"]
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 21:41"]
[quote author="Vierailija" time="16.07.2015 klo 21:16"]Voi se olla että se kiihottuu semmosesta pornosta mistä tietää että et halua nähdä.. [/quote] Mmm. On hyvin vähän mikä minua haittaisi. Ap
[/quote]
Esimerkiksi sperman pierijät kakkonen.
Cum farters 2
[/quote]
Eikö tuo ole nykyään aika peruspornoa?
[/quote]
Oma mieheni ei kestä kyseistä elokuvasarjaa. Hän alkaa aina yökkimään siinä kohdassa kun kermaa pierrään toisen tytön suuhun. Minusta erittäin kiihottavaa.
Juota sille kaljaa, jos se auttaa:)